Deva Partisi Aksaray’da Aday Adayı Bereketi

Özel Haber: Armağan ŞEN

Dün yayınladığımız “Aday Adaylar Bir Bir Konuşulmaya Başlandı” başlıklı haberimizin ardından Aksaray Son Dakika ASD haber merkezi siyasi haber bölüm ekibi yeni açılan partiler için aday adaylık heyecanının nabzını tuttu.

 

Siyasi arena sahnesine yeni katılan ve ilk seçim heyecanı yaşayacak olan partiler arasında Ali Babacan’ın Genel Başkanlığındaki DEVA Partisi’nde aday adayı bereketi yaşanıyor. 6’lı masada yer alan ve seçimlere kendi logosu ile gitmeyi planlayan DEVA Partisi’nin seçimlerde sürpriz yapması bekleniyor.

Aksaray’da siyasette sevilen ve tecrübeli isim olan Necati Coşkuner İl Başkanlığında seçim sonucunu şimdiden ciddi anlamda çalışmalar yapan DEVA Partisi bu çalışmalarının karşılığını ise aday adaylık sürecinde alacağı görülmekte. Öte yandan DEVA Partisi’nde miletvekili aday adaylıkta avukatların çok olması dikkat çekmerkte. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’nın Şerefli Koçhisar olması ve Aksaray’da da Koçhisarlıların ciddi anlamda seçmen oyu olması DEVA Partisi’nin Aksaray’da sürpriz yapmaması içten bile değil.

DEVA Partisi’nde milletvekili aday adaylık ismi geçen isimler ise şu şekilde yer almakta;

Aksaray İl Başkanı Necati Coşkuner, Merkez İlçe Başkanı Sadi Öztürk, Avukat Ayten Aygün, Avukat İlknur Yımaz,  Avukat Hasan Kalaycı, Avukat Gökhan Özakıllı, İşadamı Bahattin Yücel, Veteriner Hekim Feridun Akbulut

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aday Adaylar Bir Bir Konuşulmaya Başladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?