ÖzelHaber: Armağan ŞEN

HALKI ÇİLELİ VE YAĞMUR SULARLA DOLU YOLLARA DÜŞÜRDÜN….

Konserlere, eğlencelere, yandaş ve yalaka basına paralar saçan AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, vatandaşa hizmet için yolları unutunca halk yağmurlu sularda mücadele verdi.

 

Aksaray Merkezde kısa süreline yağan yağmur nedeniyle şehir merkezine yakın mahallelerde su baskınlarına sebep oldu. Yağmurun Okul çıkışına denk gelmesi öğrencileri ve velileri zor durumda bıraktı. Aksaray Son  Dakika Haber Merkezine gelen videolarda öğrenci velileri AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ateş püskürerek; “Şu dönemde bizleri bu su baskınlarına reva göre Belediye Başkanını Allah’a havale ediyoruz” diyerek sitemde bulundular. Birçok öğrenci yollarda biriken sularda düşme tehlikesi yaşarken, öğrenciler ve veliler su dolu yolda yürümekte güçlük çektiler.

 

Bu Halkın Vebali Senin Üzerine Dinçer!!!

Aksaray Merkez Kılıçaslan mahallesinde meydana gelen bu su baskını sonucunda Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi olarak AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i göreve davet ediyoruz. Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi olarak AKP’li Dinçer’e sesleniyoruz; ” ‘Zamanında yediğin hurmalar gün gelir seni tırmalar’ sözünden yola çıkarak yazın o festival senin, bu festival benim diyerek zorlu ekonomik dönemde tasarruf beklenirken hoyratça paralar saçman, yandaş ve yalaka basına her ay para vermenin sonucudur bu vatandaşın hali. Mahalle yanarken, sen saç taramamalıydın Dinçer. Bir tane vatandaş bu su baskınından dolayı hastalanır ise bunun vebali senin üzerinedir Dinçer. Yandaşını, yalakanı bırak halka hizmet yap.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bunun Adı Vahşet

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?