Ya Olmasaydı Çölkesen Türemiş Ve Ertürk

Korona Virüs Salgınından ölüm sayısı azalırken, yetkililer tarafından sık sık tedbirler dile getiriliyor. Her il Belediyeleri önlemleraldı, çalışmalar yaptı. Bazı Belediyelerin özellikle CHP’li Belediyelerinyapılan çalışmaları durduruldu ya da engellendi.

Aksaray’da ise AKP’li Başkan Dinçer’de kendince çalışmalar yaptı. 1 Milyon maske dağıttığını iddia ederek bilboardlarda ve yandaş kalemşörler tarafından yazıldı. Gerçi bu gözler maskesiz zabıtanın Pazar esnafınamaske dağıttığını da gördü… Şehir Merkezini sözde yıkayıp dezenfekte edip kenarmahalleler hiçe sayıldığı, KORONA VİRÜS döneminde çöp konteynırlarının doluluğu da cabası. KORONA VİRÜSÜN ülke gündeminde yer alırken Sosyal medyada sorucevap yaparak ses bombası dağıtması da ayrı bir detaydı. Belediyede durumkısaca bu. Eğer bunları görmezden gelirsek 1 Milyon Maske Dağıtan Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi KORONA’da sınıfı geçmiş…

 Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu göreve başladıktan sonra ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretleri kabul ederken, bir yandan da vatandaşla içiçe olmak için köy, belde, şehir merkezi geziyor. Bazı birimlerin yerlerindeki görevlileri değiştirdi. Çalışmasına devam ediyor.

Asıl sorumlu İl Sağlık Müdürü Kerem Yeşildağ ise herhangibir önlem ve çalışma şurada dursun bir açıklama dahi yapma gereği duymuyor.Gerçi Yeşildağ’ın KORONA VİRÜSÜ hakkında bilgi vermekten daha büyük görevlerivar. Mesela kendine yakın İktidar partisi siyasetçilerinden birinin eşini yönetime getirmek gibi.

Aksaray’da KORONA VİRÜS hakkında yetkililer bilgi vermezken iş yine siyasetçilere düştü.

İlk olarak taşın altına elini sokan siyasi parti CHP oldu.CHP Aksaray İl başkanı Ali Abbas Ertürk ülkemizde görülen Korona Virüs salgınısonrasında 14 maddelik açıklamada bulunarak derhal uygulanması gerektiğini ifadeetti. Yine CHP yönetiminde bulunan doktor, hemşire ve sağlıkçılar video klip yayınlayarak halkı bilinçlendirdi.

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş Sosyal Medyada soru cevap yaparak maske, kolonya ve dezenfekte dağıtımı yaptı. Aksaray BelediyesiTüremiş’in bu fikrini adeta çalarken de ödül olarak ses bombası dağıttığınıdaunutmadık.

MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen ise 1 ayda 3 kerebasın açıklamasında bulunarak Tedbirler konusunda vatandaşları uyardı.

Ne diyelim; İyi ki varsınız CHP, MHP ve İYİ PARTİ AksarayTeşkilatları…

2020-07-20 01:06:52

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sirke Çamcık Lazım

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?