Türk Milleti İstediği Her Şeyi Başarır

Haber: Armağan ŞEN

MHP 28. Dönem Aksaray Milletvekili Adayı Ramazan Kaşlı, Akçakent, İncesu, Dikmen ve Kutlu köylerine ziyaret düzenledi.

Ramazan Kaşlı, ziyarette bulunduğu köylerde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Türkiye yüzyılına emin adımlarla yürürken Türk milletinin Cumhur İttifakı’nı destekliyor olmasının nedeninin atılımlar, verilen ve tutulan sözler olduğunu belirten Kaşlı, “Milletimiz bizi görünce duygulanıyor. Gözlerindeki sevinç ışıklarını görebiliyoruz. Burada olan her insanımız bizi sevgiyle kucaklıyor, bağrına basıyor” dedi.  Vatandaşların ilgi ve sevgiyle karşılanan Kaşlı, bu durumdan çok mutlu olduğunu belirtti.

 

Kaşlı, “Milletimizin bizi sevgiyle kabul etmesi bizim için bir gururdur. Gittiğimiz her yerde sıcacık bir şekilde karşılanıyoruz. Bu kadar yoğun ilgiyi hiçbir seçimde görmemiştim” diye belirtti. Kaşlı, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Dikmen Köyü için yaptığı açıklamayı samimi bulmadığını belirterek, “Siyasette samimiyet çok önemlidir. Biz Dikmen Köyü’nü seçimden önce de görüyor ve duyuyorduk. Saygıdeğer Genelbaşkanımız Devlet Bahçeli ile 2011 yılında açılışını yaptığımız Dikmen Köyü’nde bulunan Oğuzata İlköğretim Okuluilçemiz için yaptığımız güzelliklerden yalnızca bir tanesidir. MHP olarak biz bu şehre gönül verdik. Her bir karışını güzelleştirmeden bırakmayacağız” dedi.

 

Siyasetin vatandaşın sorunlarını önceden görmek, samimiyetle karşılık vermek ve onları çözmek olduğunu belirten Kaşlı, “Siyasette çocuklar da vardır. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, en önemli hazinemizdir. Çocuklarımız bizim için çok önemlidir. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu durumlar yalnızca eleştiri düzeyindeyken milletimize kulak verdik ve sorunu çözdük.  Verilen sözlerin yalnızca seçim zamanı gün yüzüne çıkmaması gereklidir. Bizler verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Aksaray’da verdiğimiz sözlerin birçoğunu tuttuk. Bunu milletimiz de gördü ve onayladı. Sorunları dinledik, meclise götürdük ve çözdük. %85 oranında meclis onayıyla verdiğimiz sözleri tuttuk. Kadına şiddet, madde bağımlılığı, çocuk istismarı, Türk milletinin eğitim seviyesinin artması gibi birçok toplumsal konuda önergelere imzamızı attık.

 

Bunun yanında çiftçilerimizin sorunları, esnaflarımızın sorunları, sanatkarlarımızın sorunları gibi birçok meslek grubunun da sorunlarının çözülmesi için önergeler imzaladık. Toplumsal, sosyal, ekonomik her alanda bizim imzamız var” diyerek devam etti. Aksaray’ın köylerinin de merkezi kadar önemli olduğunu söyleyerek sözlerine devam eden Kaşlı, “Bizim için yalnızca merkez değil köylerimiz de önemlidir. Köylerimizin yolları için, elektriği için, doğalgazı için mecliste büyük savaşlar verdik ve kazandık” dedi. Yoğun ilginin sebebinin icraatler ve Cumhur İttifakı’na olan sevgi olduğunu belirten Kaşlı, “Biz halkımıza verdiğimiz sözleri tuttuk.

 

Şimdi mükafatlarını alıyoruz. Türk milleti, Cumhur İttifakı’nın yanındadır” dedi. “Ben Aksaray için, Genelbaşkanımız ve Cumhurbaşkanımız Türkiye için çalışıyor. Türkiye’miz yeni yüzyıla şahlanarak girecek, bunu hep birlikte başaracağız” sözlerini kullanan Kaşlı, Türk milletinin 14 Mayıs’ta doğru kararı vereceğinin altını çizdi. Çalışan, üreten ve milleti için çalışanların kazanması gerektiğini vurgulayan Kaşlı, “Biz Aksaray olarak PKK ile iş birliği yapanlara oy vermeyiz. Biz Türkiye’yi güçlendirecek, Türkiye için üretecek insanlara oy veririz. Sözlerini gerçekleştiren insanlara oy veririz. Meclise gidip de her bir sorunu dile getirene oy veririz. Ben bunları yaptım mı? Tüm Aksaraylı hemşehrilerim şahittir ki yaptım” dedi.

 

“Aksaray’da Kurtuluş Reçetesi MHP, Türkiye’de Kurtuluş Reçetesi Recep Tayyip Erdoğan’dır”

Ramazan Kaşlı, sözlerine Aksaray için hayırlı olanın Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye için hayırlı olanın ise Recep Tayyip Erdoğan olduğunun altını çizen Kaşlı, “Bu ülke 2. Yüzyılda şahlanacak. Bizler 14 Mayıs’ta geleceğimizi seçeceğiz, cesaretimizi göstereceğiz. Tüm millet şahittir ki Aksaray için MHP, Türkiye için Recep Tayyip Erdoğan hayırlıdır” dedi.

Ramazan Kaşlı, ziyarette bulunduğu köylerdeki sorunları dinleyerek, “Yeni yüzyılımızda bu sorunları aşacağımıza söz veriyorum. Önemli olan sizlersiniz. Siz olduğunuz sürece biz varız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İşçi Bayramı Siyasiler Ve Memurlar Tarafından Kutlandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?