Türemiş Aday Adaylığını Açıkladı

Haber: Armağan ŞEN

İYİ Parti Aksaray il teşkilatının kurucu il başkanı, geçtiğimiz dönem Belediye Başkan adayı Özhan Türemiş İYİ Parti Aksaray Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığında gerçekleşen aday adaylığı tanıtım programına İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Cumali Asal, Merkez İlçe Başkanı Osman Yımaz, Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, partililer katıldı.

 

İYİ Parti’den aday adaylığını açıklayan Özhan Türemiş yaptığı açıklamada; “2017 yılında Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından kurulan İYİ Parti’nin Aksaray teşkilatlanmasını tamamladıktan sonra kurucu il başkanı olarak görev yaptım. 2018 yılında Milletvekilimiz Ayhan Erel’i meclise gönderme başarısını elde ettik. 2019 yılı yerel seçimlerinde İYİ Parti ile CHP’nin ortak olarak Aksaray Belediye Başkanlık adaylığı için halkımıza hizmet için bir yarış içinde oldum.

 

Partimizin bu kutlu yürüyüşünde 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimde Aksaray Milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum. Aday adaylık süresince destek veren herkese teşekkür ederim. Güneş Aksaray için doğacaki, İYİ’lerle Aksaray İYİ olacak” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Esnaf Artık Bıktı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?