Sizlerin Hakkını Yiyen Kim Varsa Hesap Soracağız

Haber: Armağan ŞEN

14 Mayıs seçimlerinin yaklaşması ile birlikte Millet İttifakı Milletvekili Adayları şehirde ayak basmadık yer bırakmıyor. Taşpınar, Akçakent, Karacaören, Gözlükuyu ve Hamidiye-Alaca’da vatandaşlarla buluşan adaylar, yoğun bir ilgiyle karşılandı.

 

“Bize Destek Olun, Biz de Sizin Hakkınızı Arama Fırsatı Bulalım”

Millet İttifakı Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk, Taşpınar’da bir açıklama yaptı. Aksaray’da yüzde 95’in vekili olacaklarını, halkın hakkını yiyen yüzde beşin ise vekili olmayacaklarını kaydeden Ertürk, “O yüzde beş varya o yüzde beş; sizlerin hakkını yiyen yüzde beş; işte biz geldiğimizde onlardan hesap soracağız. Bu da Taşpınar meydanında size namus sözüm olsun.  Sizlerin hakkını yiyen kim varsa hesap soracağız” dedi. Taşpınarlıların desteğini isteyen Ali Abbas Ertürk, “Siz bize destek olun ki biz de sizlere hizmet etme, hakkınızı arama fırsatı bulalım. 14 Mayıs’ta yetkiyi bize verin ki 20 senedir Taşpınar’ın yolunu unutanlardan, sizlerin hakkını yiyip, Aksaray’ı parselleyenlerden hesap soralım. Sizler, 14 Mayıs’ı demokrasi bayramına çevirmeye, 14 Mayıs’ta sizi şimdiye kadar hesaba almayanlara bir ders vermeye söz veriyor musunuz? O halde ben de 14 Mayıs gecesi seçim zaferini bu meydanda sizlerle kutlamaya söz veriyorum” dedi.

 

Ertürk, Hamidiye-Alaca’daki Tapu Sorunlarını Çözeceklerini Söyledi

 

Hamidiye-Alaca’da da büyük bir sevgi gösterisi ile karşılanan Ali Abbas Ertürk, vatandaşlarla bir kahvehanede maç izledi ve sohbet etti. Ziyaret esnasında bir vatandaş, Ertürk’e, yaşadıkları sorunları bilip bilmediğini sordu ve buna göre destek vereceğini belirtti. Ertürk ise sorunları çok iyi bildiklerini belirterek, “Tabiki sorunlarınızı biliyoruz. Burada birçok sorununuz var lakin en baş sorununuz senelerdir alamadığınız tapularınız” dedi. Vatandaşların bu soruna nasıl çözüm bulunacağına dair sorusuna da yanıt veren Ertürk, “Evet, Genel Merkezden gelen abilerim bu sorununuzu Meclistede dile getirdi, biz bu sorunu ulusal kanallara kadar taşıdık, çözümü de ürettik… Şimdi geriye kalan sizlere düşen görev. Siz 14 Mayıs’ta yetkiyi bize verin, biz sizin tapu sorununuzu da çözeceğiz” dedi.

 

Gittikleri her yerde umutla, sevgiyle, coşkuyla ve ilgiyle karşılanan Ali Abbas Ertürk, sokakları, köy ve kasaba meydanlarını dolduran herkese teşekkür etti.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Memleket Partisi Aksaray Teşkilatı İnce’yi Yalancı Çıkardı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?