Özel Haber: Armağan ŞEN

Muharrem İnce tarafından kurulan Memleket Partisi Aksaray teşkilatı bir türlü dikiş tutmadı. Memleket Partisi Aksaray teşkilatında hatalar üzerine hatalar devam ederken geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştıkları fotoğraf akıllara Muharrem İnce’nin 2017 yılında Aksaray’da yaptığı mitingini hatırlatırken, paylaşılan fotoğraf karesi adeta Muharrem İnce’yi yalancı çıkardı.

 

2017 Referandumunda Aksaray’a Yalova Milletvekili olarak gelen ve hükümet meydanında yaptığı mitingde, geçtiğimiz dönemlerde basına yansıyan ve eli kanlı kahpe Gülen Cemaati tarafından oluşturulan FETÖ Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen ile fotoğraf çekinirken başlarını kapatan AKP’li Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz başta olmak üzere birçok AKP’li milletvekilleri hedef almıştı.

 

Memleket Partisi Aksaray 2. Sıra Adayı ukala Tunca Tuncer ve bir grup partili Aksaray Ervah Kabristanlığında bulunan şehitliği ziyaret ettiler. Bu ziyareti de sosyal medya hesaplarından fotoğraf halinde paylaştılar. Ziyaret esnasında ise fotoğrafta dikkat çeken olay ise Memleket Partisi Aksaray 2. Sıra Adayı ukala Tunca Tuncer’in seçim çalışmasında yer alan 3 partili kadının başlarının açık olması birçok tepkiye de neden oldu.

18 Mart 2017 yılında Aksaray Hükümet meydanında miting yapan Muharrem İnce o dönem AKP’li kadın vekilleri eleştirirken meydanda şu şekilde açıklamada bulunmuştu; “Miting alanına bakıyorum. Kadınların bir kısmının başı kapalı, bir kısmının açık. Aynı benim ailem gibi. Başı açık kadınlar zaman zaman başını kapatır. Nerede kapatır;mezarlıkta, camide, mevlüt okutulurken, Kuran okunurken başını kapatırlar. O zaman sorum şu; Pensilvanya cami mi de başını kapattılar”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce başta olmak üzere Aksaray teşkilatına ve Aksaray 2. Sıra Adayı ukala Tunca Tuncer’e; İnce’nin 18 Mart 2017’de dediği gibi ASD Haber Merkezi olarak sorumuz  şu; Mezarlık normal bir yer mi de partili kadınlarınızın başı açıktı?

Haberimizin ilk halinde Memleket Partisi Aksaray 2. Sıra Adayı ukala Tunca Tuncer’in eşi diyerek görüntüde belirttiğimiz hanımefendi’nin partili olduğu bu sehven yapılan yanlışlıktan dolayı okuyucularımızdan özür dileriz.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Soğan Bile Alamıyoruz Yazık Değil mi Bize

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?