Serkan Akdemirci CHP’den Aday Adaylığını Açıkladı

Haber: Armağan ŞEN

CHP Aksaray İl Başkanlığı’nda yapılan bir basın açıklamasıyla, Avukat Serkan Akdemirci, milletvekili aday adaylığını açıkladı. İl binasında gerçekleşen aday adaylık açıklamasına CHP Aksaray İl Başkanı Hacı Ali Keleş, Merkez İlçe Başkanı Ayfer Zengin, CHP Aksaray Milletvekili aday adayı Ali Abbas Ertürk ve partililer katıldı.

CHP’den Aksaray Milletvekili aday adaylığını açıklayan Avukat Serkan Akdemirci “1976 doğumluyum, 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. 2001’den itibaren Aksaray’da serbest avukat olarak çalışmaktayım. Bu yıldan itibaren de Aksaray İl Yönetimi’nde görev aldım. Aksaray’ın sorunlarından haberdarım” dedi.

 

Akdemirci yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçimlerin ülkemiz, geleceğimiz için çok önemli bir dönemeç olduğunun hepimiz farkındayız. Her yurttaşımızın sorumlulukları gereği hareket etmesi gerektiği çok açıktır. Ben de bu bilinçle cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Cumhuriyet özellikle kimsesizlerin kimsesidir’ sözünden yola çıkarak geldiğimiz bu süreçte cumhuriyetimize, Aksaray’ımıza, vatanımıza olan sorumluluğumla hareket ediyorum ve CHP milletvekili aday adayı olma onurumu sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Halkımız tarafından Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na cumhurbaşkanlığı görev ve yetkisinin verileceği inancım tam olup hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MHP’den 11 Aday Adayı Bahçeli’nin Talimatını Bekliyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?