Seçmen Sürpriz Peşinde Bağımsız Aday İlhan Mecliste

Haber: Armağan ŞEN

“Bir Oyla Aksaray’ın Kaderi Değişir” sloganı ile çalışmalarına devam eden bağımsız aday Yılmaz İlhan 30 köy, 2 belde ve 1 ilçede çalışmalarını tamamlarkeni Merkezde de çalışmalarını hızlandırıyor.

14 Mayıs seçimlerinde bağımsız aday olarak adaylığını açıklayan Yılmaz İlhan seçim çalışmalarının başladığı günden itibaren “Bir Oyla Aksaray’ın Kaderi Değişir” sloganı ile seçim bölgesi Aksaray’da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Bugüne kadar Merkez dahil Güzelyurt ilçesi, Ihlara ve Selime beldelerinin yanı sıra, Kızılkaya, Demirci, Doğantarla, Gücünkaya, Gençosman, Ağzıkarahan, Gökçe, Yalnızceviz, Göksugüzel, Susadı, Tatlıca, Karakuyu, Çağlayan, Akin, Gültepe, Ekecik tol, Ekecik yeniköy, Ceran, Yağan, Şeyhler, Cakıllı, Çekiçler, Fatmauşağı, Çolaknebi, Macarlı, Ekecik Gödeler, Yanyurt, Salmanlı, Borucu, Karaçayır, Koyak ve Taptuk Emre köylerinde seçim çalışmalarını tamamladı.

Bağımsız Aday Yılmaz İlhan gittiği her yerde büyük coşku ile karşılanırken, seçim öncesi de çalışmalarını sürdüren İlhan’a halk tarafından yoğun ilgi ve teveccüh görmesi dikkatlerden kaçmadı.

 

 

Yılmaz İlhan’a Haksızlık Yapıldı

“Bir Oyla Aksaray’ın Kaderi Değişir” sloganı ile çıkan ve Bağımsız aday olarak seçim çalışmalarına sürdüren Yılmaz İlhan daha önce AKP’den aday adaylığını açıklamış ama adaylık listesinde yer almaması sonucunda Aksaray’a hizmet için bağımsız olarak adaylıkta bulunmuştu. Seçim çalışmaları esnasında AKP tarafından listeye alınmamakla Yılmaz İlhan’a haksızlık yapıldığını düşünen özellikle AKP’li seçmenler bu seçimde tercihlerini Yılmaz İlhan’dan yana olacağını açıkça ifade ettiler.

 

Yılmaz Başkanı Yalnız Bırakmayacağız

Daha önce AKP’ye oy veren seçmenlerin yanısıra birçok siyasi partiye oy veren ama bu seçimde tercihlerinin Yılmaz İlhan’a destek olacaklarını ifade eden seçmenler, “Bizlere seçimden seçime gelen partilere ihtiyacımız yok. Yılmaz başkan her zaman bizlerle beraberdi. Yılmaz Başkanı asla yalnız bırakmayacağız. Aksaray’da siyasi partilere ders vermek için Yılmaz Başkanı meclise göndereceğiz” dediler.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ertürk “Aksaraylı Oyu Verdi, Hızlı Treni Sivas Ve Yozgat Kaptı”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?