Şapka Düştü Kel Göründü

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Milletvekilliği Bitti Ortaklık Suya Düştü

23,24,25,26 ve 27. Dönem AKP Aksaray Milletvekilliği yapan İlknur İnceöz ile son yıllarda yakın temasta bulunan işadamı Alparslan Öztürk arasında milletvekili seçimlerinin ardından kara kedi girdi.

 

AKP Aksaray Milletvekilliğini 5 dönem yapan İlknur İnceöz ile yakın temasta bulunan işadamı Alparslan Öztürk arasına giren kara kedi kamuoyuna bomba gibi düştü. İkili arasında yaşanan yaşanan gerginlik birçok dedikoduları da birbirine getirirken en çok konuşulan iddia ise “Milletvekiliği bitti, ortaklık suya düştü. Kısaca şapka düştü kel göründü” yorumları yapılıyor.

 

Aksaray kamuoyunda Öztürkler Volkswagen’in satışa çıkarıldığı iddia edilirken, işadamı Alparslan Öztürk ise bu iddaiların dedikodudan ibaret olduğunu söyledi. Öztürk ile AKP Aksaray 3 dönem vekillik yapan İlknur İnceöz’ün AKP genel kongresinde görev alması beklenirken bu da gerçekleşmedi.

Milletvekili danışmanı olarak başladığı kariyerinde kısa sürede milyon liralık yatırımları ile dikkat çeken 23,24,25,26 ve 27. Dönem milletvekili İlknur inceöz’ün danışmanı Alparslan Öztürk’ün Volkswagen plazanada İşlerin iyi gitmediği Volkswagen plaza’yı satlığa çıkarttığı iddia ediliyor.

 

AK Partili milletvekili İlknur inceöz’ün danışmanı iken sıkça arazi ihalesi ve devlet arazilerini oldu bittiye getirip almak için uğraşan ama muhalefetin sert çıkışı ile istedikleri arazileri Organize Sanayi başta olmak üzere alamayan Öztürk, milletvekili adayı olmayan İlknur inceöz ile arasının açıldığı iddia edilirken Ziraat Bankası’nda bir gecede aldıkları 8 milyon ve üzeri kredi, hibe kredileri ile farklı yatırımlar yapan İstanbul’da Zorlu Center’da iş yeri kiralayan Öztürk ve İlknur inceöz’ün arasının açık olduğu ve milletvekilli İlknur inceöz ile yollarının ayrıldığı ve gelen haberler arasında yer alırken, birikmiş Kredi ödemeleri ve borçlar yüzünden Öztürkler Volkswagen’in satılmasının kamuoyunda ençok konuşulan iddialar arasında birinci sırayı alıyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dinçer Nedir Bu Çocuk İstismarcısı Sevgin

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?