Milletvekili Erel Parti yönetimi ile kucaklaştı

Haber: Armağan ŞEN

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel partisinin il, Merkez ilçe, ilçe, belde teşkilat mensupları ile kahvaltıda biraraya gelerek parti yönetimi ile kucaklaştı.

Düzenlenen kahvaltı programına Milletvekili Ayhan Erel, Merkez ilçe Başkanı Polat Açıkgöz, il başkanı faruk ağır ve parti yöneticileri katıldı. Teşkilat toplantısında konuşma yapan İYİ Parti Aksaray Milletvekili Erel; “Türkiye’nin ve Aksaray’ın büyümekte olan tek Partisi olan İyi Parti’nin, Aksaray Teşkilatı’nın böylesi bir bayram sofrasında buluşmasından ve sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz” diyen Faruk ağır “Artık iktidara yürüyen bir partiyiz. Bu sorumluluğun bilinci ile teşkilatlarımızın siz değerli üyelerine yapmış olduğunuz verimli çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

“İMKANSIZI BEKLEYENLERE DERS VERECEĞİZ”
İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel konuşmasında “Soğuk bir aralık ayında, 2017’de çıktığımız bu yoldan, günümüze 4 yıl geride kaldı. Bu süreç içerisinde sizler; evinizden, işinizden, aşınızdan, ailenizden fedakarlık ederek İYİ Parti’yi bugünlere getirdiniz. İmkansız denilenleri başardınız. Sizlerle birlikte ateşten denizleri geçtik. Buna dikkat ediniz, bu başarıda emeği bulunan bir önceki İl Başkanımız başta olmak üzere herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” dedi. Erel “Köylülerimizle görüşüyorum. Diyorlar ki tarlalarımızı ekemez hale geldik. Hayvancılıkla uğraşan üreticiler ellerindeki malları kesime gönderiyorlar. Bu Türkiye’nin her yerinde artarak devam ediyor. Bu, ülkemiz önümüzdeki dönemlerde ciddi anlamda gıda sorunuyla karşı karşıya kalacak demektir. Sanayideki üretici elektrik ve doğalgaz faturalarından dolayı üretimi durdurma noktasına gelmiş. Vatandaşımıza bir dokunuyor bin ah işitiyoruz. Bu yorulmuş iktidarın değişme vakti gelmiştir. Yine bizden imkansızı bekleyenlere çok güzel bir ders verip partimizi iktidara taşıyacağız. Bundan eminim. Bu soğukta buralara kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

3 günlük esaretten Milletvekili Kaşlı kurtardı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?