3 günlük esaretten Milletvekili Kaşlı kurtardı

Haber: Armağan ŞEN
Geçtiğimiz haftadan itibaren yurdu etkisi altına alan soğuk hava ve yoğun kar yağışı sonrasında birçok olumsuzluklarda peşpeşe geldi. Özellikle trafikte bulunan sürücüler zor anlar yaşarken, birçok yerde ahır tavanları çökmesi sonucunda da yüzlerce hayvan telef oldu.
Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava muhalefeti nedeniyle yoldan çıkarak kara saplanan kamyon şoförü Aksaraylı sürücünün imdadına MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yetişti. Yolda yaklaşık 3 gündür Malatya ili sınırları içerisinde mahsur kaldığını MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’ya bildirdi. Bunun üzerine Aksaray Milletvekili Kaşlı, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’na durumu iletti. Milletvekili Fendoğlu 3 gündür yolda mahsur kalan vatandaşın kurtulması için durumu Malatya’da Büyük Şehir Belediyesine iletti. Konuya derhal el atan Malatya Büyükşehir Belediyesi yaptıkları çalışma sonucunda 3 gündür saplandığı karda kamyonu ile mahsur kalan Aksaraylı sürücü kısa sürede kurtarıldı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)

Sıradaki haber:

DEVA Partisi İl Başkanı Coşkuner’den Dikkat Çeken Uyarılar

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?