MHP’nin Mitingindeki Mesaj 1 Yetmez 2 Vekil Çıkaracağız

Haber: Armağan ŞEN

14 Mayıs Genel Seçimlerine artık 2 gün kala Aksaray siyasi arenada ikinci mitinge şahitlik yaptı. Millet İttifakı adına Mansur Yavaş’ın mitingi ile MHP’nin Aksaray Mitingi birçok seçmen tarafından da kıyaslandı. Özellikle kararsız seçmen MHP’nin Aksaray’daki yağmura rağmen en büyük ve en coşkulu mitingine şahit oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Aksaray’da düzenlenen mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli, “Geleceğinizi karartmak isteyenler var. Geçmişimizi karalamak isteyenler var. Zilleti, ‘zemzem’ diye servis edenler var. Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin önünü kesmek için çırpınıyor. Kervan yağmacıları istikrarımızı bozmak için uğraşıyor. Bölücü terör örgütü PKK, Kılıçdaroğlu’yla yol yürüyor. FETÖ, Kılıçdaroğlu’na umut bağlıyor.

 

 

Terörist Demirtaş cezaevinden ‘Oyum Kemal Kılıçdaroğlu’na’ diyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanan The Washington Post Gazetesi, Kılıçdaroğlu’nu Joe Biden’e benzetiyor. Bunun yanında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yenilgisini, Türkiye ile Batı arasında sağlıklı ilişkilerin ve dünya çapında bir zaferin işareti olarak değerlendiriyor. İngiliz The Economist Dergisi, ‘Erdoğan gitmeli’ manşetiyle nifak saçıyor. Yine Kılıçdaroğlu, ABD’de yayımlanan The Wall Street Journal Gazetesi’ne verdiği röportajda; Rusya’ya yaptırım uygulama konusunda Batılı ülkelerin aldıkları kararlara uyma sözü veriyor. Sosyal medyada Türkiye’ye savaş açılmıştır. Bütün FETÖ’cü ve Türkiye düşmanı yılan ve çıyanlar iftiralarla, itibar suikastlarıyla insanlık değerlerini çiğnemektedir. Hepsi birden Kılıçdaroğlu’nun propagandasını yapmaktadır” dedi.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Aksaray’da düzenlenen mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. Partilileri Erdoğan’a oy vermeye davet eden Bahçeli, “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy verecek misiniz? Kararınız kesin mi? O halde, aziz milletim sıra sende. Aksaraylı kardeşlerim, sıra ve yetki alayınızda. Kardeşliğimizi güçlendirmek için, aziz milletim sıra sende” dedi.

 

İnsanların özel hayatlarının hedef alındığını ifade eden Bahçeli, “İnsanların mahremiyeti, özel hayatı, hak ve özgürlükleri en adi şekilde hedef alınmaktadır. FETÖ, geçmişteki hak ve hukuk ihlallerine bugünlerde yenilerini eklemektedir. Haysiyet cellatları kumpaslarını sürekli derinleştirmektedir. Zillet ittifakı ve adayı Kılıçdaroğlu ahlaksızlığın ve her türlü kanunsuz ilişki ağlarının göbeğindedir. Kılıçdaroğlu’nun demokrasi iddiaları yalandır.

 

Kılıçdaroğlu’nun adalet ve özgürlük sözleri baştan ayağa kandırmacadır. Demokrasinin akli ve ahlaki temelleri vardır ve mutlaka da olmalıdır. Milletsiz bir vatan, hukuksuz bir özgürlük, halksız bir demokrasi, haksız bir adalet, hakikatsiz ve hafızasız bir insan düşü kuran mihrakların bitmek tükenmek bilmeyen operasyonel faaliyetleri devamlı mesafe almaktadır. Bu mihrakların umut ve heyecan kaynağı Kemal Kılıçdaroğlu’dur” diye konuştu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Parti’de Koltuk Değişimi mi Olacak

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?