MHP’li Kaşlı’dan Bomba İddia

Haber: Armağan ŞEN 

MHP Aksaray Birinci sıra Milletvekili adayı Ramazan Kaşlı yaptığı açıklama seçimlere 4 gün kala öyle bir iddiada bulunduki bu açıklama büyük yankı uyandıracak.

MHP Aksaray Milletvekili adayları basın emekçileri ile biraraya gelerek seçim sürecinde yapılan çalışmaları değerlendirdiler.

 

Programa Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl başkanı Mustafa Çölkesen, Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak, Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan, Ülkü Ocakları Başkanı Muhsin Aslan, Kamusen Aksaray İl Temsilcisi Taner Kara, Milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Mustafa Zavlak, Çiğdem Er ve Fatih Doğan katıldı. Programın açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl başkanı Mustafa Çölkesen yaptı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Birinci sıra Milletvekili adayı Ramazan Kaşlı yaptığı iddialı açıklamada; “CHP ile ortak seçime giden ve İYİ Parti logosunda yapılacak olan seçimde İYİ Parti birinci sıra Milletvekili adayı neden Kemal Kılıçdaroğlu’na oy istemiyor? Konuşmalarında neden ittifaklarının ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile fotoğraf vermemesi ve ona oy istememesi amaç burada bir milletvekili çıkarmak mı?” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Tarihinin En Yüksek Oyunu Alacağız

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?