Aksaray Tarihinin En Yüksek Oyunu Alacağız

Haber: Armağan ŞEN 

 

MHP Aksaray Milletvekili adayları basın emekçileri ile biraraya gelerek seçim sürecinde yapılan çalışmaları değerlendirdiler.

 

Programa Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl başkanı Mustafa Çölkesen, Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak, Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan, Ülkü Ocakları Başkanı Muhsin Aslan, Kamusen Aksaray İl Temsilcisi Taner Kara, Milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Mustafa Zavlak, Çiğdem Er ve Fatih Doğan katıldı. Programın açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl başkanı Mustafa Çölkesen yaptı.

 

Açılış konuşmasının ardından adaylar tek tek konuşma yaptı. MHP Aksaray Birinci sıra Milletvekili adayı Ramazan Kaşlı yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi;  “Cuma günü gerçekleştirilecek olan saat 16:00 da Genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin mitingine tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz.

Meclisteki odamızın kapısında sadece ismimiz ve ilimiz yazmakta. Orada hiçbir parti ismi yer almamakta. 5 yıl süresince hiçbir hemşehrimize partisini sormadan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Biz söz verdiğimiz gibi bir ayağımız Aksaray’da, bir ayağımız Ankara’da olduk. Aksaray’ın tüm sosyal ve spor alanında yer almaya çalıştık. Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan teveccühün artarak devam etmekte. Bunu sahada açık ve alenen görmekteyiz. Teşkilatlarımızın programına katılmaya devam ediyoruz. Bugün itibariyle köy ziyaretlerimizi tamamladık.

 

Mansur Yavaş’ın mitinginde gerçek kalabalığı bulamayanlar Cuma günü genel başkanımızın mitinginde mahşeri kalabalığı görecektir. Aksaray tarihinde en kalabalık mitingini gerçekleştireceğiz. Bir önceki seçimde Aksaray’da en yüksek oyu alacağımızı söyledim. Ve 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimler sonucunda göreceğiz”  dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Memleket Partili Künt’ten İlginç Hareket

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?