MHP Aksaray İl Başkanı İçin Sinyalini Verdi

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Milliyetçi Hareket Partisinde kongre takvimi işlerken, MHP kulislerinin nabzını tutan Aksaray Son Dakika ASD Haber Merkezi İYİ Parti’de olduğu gibi MHP’de de yanılmadığını gösterdi.

 

Aksaray Son Dakika ASD Haber Merkezinden Armağan ŞEN tarafından yapılan haberde 4 ay önceden İYİ Parti İl Başkanı Sercan Belgemen’in olacağını yazarken, 18 Eylül’de gerçekleşmesi beklenen MHP Aksaray İl Kongresinden 45 gün önceden 4 Ağustos’ta yayınladığımız “MHP’de Aday Karataş mı” başlıklı haberimizde MHP’nin Aksaray İl Başkanının Aksaray Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Burhanettin Karataş olacağını yazmıştık.

 

Yine aynı haberimizde İrfan Çıtak’ın Merkez İlçe Başkanı olarak görevine devam edeceğini yazarken, bazı basın yayın organları ise o dönem İrfan Çıtak’ın aday olmayacağını dile getirerek okuyucularına yalan yanlış bilgiler vermişlerdi.

 

MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen‘in aday olmayacağı kesin gözüyle bakılırken, İl başkanlık yarışında ise Genel Merkezin talimatlarına göre hareket edilmesi ve tek adayla kongreye gidilmesi bekleniyor. MHP kulislerinde İl başkanlık koltuğu için ise Burhanettin Karataş‘ın ismi ön planda yer alıyordu. 2 gün önce MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,

 

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ve Aksaray Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Burhanettin Karataş’ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret fotoğrafı paylaşılmasının ardından Çölkesen ve Karataş, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Semih Yalçın’ı ziyaret fotoğrafı sonrasında çok büyük olumsuzluk olmadığı sürece MHP’nin yeni il Başkanının Aksaray Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Burhanettin Karataş olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

 

ASD Okuyucuları 45 Gün Önce Öğrendi…

 

Aksaray Son Dakika Haber merkezi takipçileri ise tıpkı Turan Yaldır’ın İYİ Parti’den aday olacağını 3 ay önceden, Sercan Belgemen’in il başkanı olacağını ve mevcut il başkanı Cumali Asal’ın istifa edeceği haberini 4 ay önceden öğrendiği gibi MHP’nin yeni il başkanının Burhanettin Karataş olacağını kongreden 45 gün önceden öğrendi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP Merkez İlçe Koltuğuna Altınpınar Aday

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?