CHP Merkez İlçe Koltuğuna Altınpınar Aday

 Haber: Armağan ŞEN

 

Uzun yıllardır CHP Aksaray Kadın Kolları İl Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Sibel Altınpınar 3 Eylül saat 12.00’de Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan CHP Aksaray Merkez İlçe Başkanlık koltuğuna aday olduğunu açıkladı.

 

Gerçekleşecek olan Merkez İlçe Başkanlık koltuğuna tek aday olarak çıkması beklenen Sibel Altınpınar Kadın Kolları İl Başkanlığı ve öncesinde parti teşkilatında kazanmış olduğu siyasi tecrübesini Merkez İlçe Başkanlığı için sarf edecek. Sibel Altınpınar yaptığı açıklamada; “Üyesi olmaktan gurur duyduğum, kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisinin çok kıymetli üyeleri,kıymetli hemşehrilerim, Cumhuriyetin kurucu değerleri ışığında; katılımcı, eşitlikçi, toplumsal ve yerel sorunlara duyarlı demokratik bir siyasi parti örgütlenmesine katkı sağlamak amacıyla CHP Aksaray Merkez ilçe başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum.

 

Yaklaşık 4 yıldır partimizin İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yol arkadaşlarımla birlikte yürütmekteyim. Bu süreçte benimle birlikte yol yürüyen, özveri ile çalışan yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz değerlendirmeler neticesinde Partimizin başka bir kademesinde görev almak için yola çıkıyoruz.

 

Böylesi karanlık bir ortamda partili büyüklerimizle birlikte, onların bilgi ve birikimlerinden yararlanarak büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ilimiz ve ülkemiz için bıkmadan, usanmadan çalışacağız.Ülkemizin içinde bulunduğu bu kötü gidişe dur demek için canla başla çalışıp umudu birlikte büyüteceğiz.

 

Onurlu ve bir o kadar da zor bir yola çıktığımın bilincindeyim. Çıkmış olduğumuz bu yolun zorluklarının farkındayım ve bunu sizlerle birlikte aşacağımızın inancındayım.
Bizler cesaretimizi Atatürk’ten, gücümüzü örgütten alarak laik, demokratik cumhuriyetimizin teminatı olan partimizin bayrağını yılmadan, inatla, onur ve gururla taşıyacağız. Desteğini her daim gördüğüm Cumhuriyet Halk Partisi değerli üyelerine teşekkür ediyorum. Bu vesile ile kıymetli hemşehrilerimi
yapılacak olan kongremize davet ediyorum”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Parti’de Belgemen Dönemi Resmen Başladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?