Memleket Partisi’nde İstifa Şoku

Özel Haber: Armağan ŞEN

Muharrem İnce tarafından kurulan Memleket Partisi Aksaray teşkilatından istifa şoku. Bir gün de 5’i Merkez ilçe olmak üzere 7 kişi istifa etti.

Muharrem İnce liderliğinde 19 Mayıs 2021 tarihinde kurulan Memleket Partisi Aksaray teşkilatı siyasi arenada 1 yılını doldurmadan istifa depremleri devam ediyor. Kurucu İl Başkanı olarak Dilaver Fırat ile yola çıkan Memleket Partisi kısa süre il başkanlığı yürüten Dilaver Fırat’ın istifasının ardından Emrah Kotak il başkanlığına getirildi. Kotak’ta görevini kısa süre sonra istifası ile Memleket Partisi Aksaray İl Başkanlığına Hamit Bakar getirildi.

Merkez İlçe teşkilatları da il başkanlarının istifası ile birlikte Merkez İlçe Başkanları da değişmiş son olarak Ramazan Öztürk Merkez İlçe Başkanlığını yürütmekte idi. Dün verilen istifa dilekçesi ile Ramazan Öztürk’te hem partiden hem İlçe Başkanlık görevinden istifa etti.

Merkez İlçe Başkanı İle Birlikte 7 Kişi İstifa Etti 

Memleket Partisi Aksaray Merkez İlçe Başkanı Ramazan Öztürk’ün istifasının ardından Öztürk ile birlikte Merkez İlçe Yönetim kurulundan 4 kişi daha, İl Yönetim Kurulundan ise 2 kişi istifa etti. Bu istifaların ardından Memleket Partisinden aynı gün 7 kişi hem parti yönetimlerinden hem de üyeliklerinden istifa etti. Memleket Partisinde yaşanan bu istifa haberlerinin ardından siyasi arenada 1 yılını dolduramayan partinin 3 Merkez ilçe ve 2 il başkanı değiştirmesi birçok soru işaretlerini de beraber getirdi.

1 0 0 0 0 1

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yazıklar Olsun Hepinize

HIZLI YORUM YAP

1 0 0 0 0 1

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?