Kulak Açıklamada Bulundu

Haber: Armağan ŞEN

19 Kasım’da gerçekleşene seçimin ardından 21 Kasım gününde Kırmızı Liste ile anlaşarak Antalya’da bir otel de kırmızı liste üyeleri ile kalan turuncu liste üyesi Ahmet Kulak hakkında çıkan iddialar hakkında açıklamada bulundu.

Ahmet Kulak yaptığı açıklamada; 3 gün boyunca Antalya’da Kırmızı liste üyeleri ile aynı otelde neden kaldığı konusuna değinmezken, hakkında çıkan maddi kazanç sağladı dedikoduları hakkında açıklama yaptı.

Kulak açıklamasında şu sözlere yer verdi;Şahsım ve 3 meslek komitesi turuncu liste adayları Enver Şanlı, Hacı coşkun ile birlikte Ahmet Koçaş ile birlikte yol yürüme kararı almış bulunmaktayız. Ahmet Koçaş’ın 3 gruptan aday olup 3 gruptan da galibiyetle çıkması, seçimlerde bize yani turuncu listeye destek olması ve Aksaray Sanayicisinin, Aksaray esnafının tam desteğini almış olması şehrimizin geleceği için bu kararı almamıza neden olmuştur. Bu süreçte Hakkımızda bazı dedikodular kasıtlı ve art niyetli olarak çıkarılmıştır. Kırmızı listeyi desteklememiz karşılığında ev aldığımız para aldığımız gibi şerefsizce iddialar ileri sürülmüştür.

Oysa tam tersine mavi listeyi desteklemem için 21 Kasım Pazartesi akşamı ve sonraki günlerde rakamı benim doldurmam kaydıyla açıkça dolar çeki ve başkanlık dahi teklif edilmiştir. Biz menfaat karşılığı satılacak insanlar olsa idik kesinlikle bu teklifleri kabul ederdik. Ben ve arkadaşlarım şerefli onurlu insanlarız. Her zaman parayı değil adamlığı tercih ettik. Bize yapılan alçakça saldırıları asılsız iddiaları kamuoyunun vicdanına bırakıyorum.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Batı Nasip Der Mutlu Oluruz

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?