Batı Nasip Der Mutlu Oluruz

Haber: Armağan ŞEN

19 Kasım ATSO Seçimlerinin ardından itiraz olunan 1’inci Komite İl Seçim Kurulu tarafından verilen Kura Kararı sonrasında ismi çıkmayarak ATSO Başkan adaylığı biten Fatih Batı yazılı açıklamada bulunarak; “Bunun bir hizmet, bir bayrak yarışı olduğunun bilincinde olduğumuzu herkesin bilinmesini isteriz. Seçimlere ilk defa girmelerine rağmen Mavi Listele ile gruplarında ciddi başarı sağlayan arkadaşlarımızın bu başarılarını da kimse inkar edemez” dedi.

İşadamı Fatih Batı yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kıymetli ATSO üyelerimiz, değerli dostlarımız…Gerçekleşen ATSO seçimlerinde şahsım ve arkadaşlarım Mavi Liste ile meslek komitelerinden ATSO meclis üyeliğine aday olduk. Bu süreçte bizler için seferber olan; Aksaray merkezde, Ortaköy’de, Eskil’de, Güzelyurt’ta, Gülağaç’ta, Sultanhanı’da, Ağaçören’de, Sarıyahşi’de, belde ve köylerimizde gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bunun bir hizmet, bir bayrak yarışı olduğunun bilincinde olduğumuzu herkesin bilinmesini isteriz. Seçimlere ilk defa girmelerine rağmen Mavi Listele ile gruplarında ciddi başarı sağlayan arkadaşlarımızın bu başarılarını da kimse inkar edemez. Mavi liste olarak çıktığımız bu hizmet yarışında 1., 5., 7., 9., ve 10. meslek komitelerinden 13 arkadaşımızı ATSO meclisine gönderdik.

Mavi liste ile ATSO hizmet kervanına dahil olan ve ATSO Başkanlığı seçimlerine yön verecek olan bu yol arkadaşlarımızın, sonuna kadar memleketimize layıkıyla hizmet etmenin mücadelesini vereceklerine de canı gönülden inanıyoruz. Şahsımın aday olduğu 1. Meslek komitesinde oyların eşit olması sebebiyle yapılan kura çekiminde, yine aday olduğum 8. Meslek komitesinde az bir oy farkıyla meclise girme hakkını kaybettim. Seçmenlerimizin tercihine saygı duyuyorum.

ATSO meclisine seçilemediğim için ATSO başkanlığına aday olma şansım da kalmamıştır. Biz nasip der, mutlu oluruz. Nasibimizde Allah ne yazdıysa onu kabul ederiz. Şahsıma gösterilen ilgi ve alakadan dolayı herkese ayrıca teşekkür ediyorum. Bizim derdimiz hiçbir zaman koltuk olmadı. Biz memleketimize,  sanayicilerimize, esnaflarımıza hizmet etmek için bu yola çıktık. Her zaman olduğu gibi şehrimiz için taşın altına elimizi koymaktan asla geri durmayacağız. Şehrimize hizmet etme noktasında üzerimize düşen sorumlulukları her zaman yerine getireceğiz. Allah herkesten razı olsun. Hakkınızı helal edin…”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kirli Pazarlıklar Antalya’da Son Buldu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?