Kırmızı Listede Seçim Öncesi Şok

Özel Haber: Armağan Şen

Yarın gerçekleşecek olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine saatler kala Kırmızı Liste’nin başını çektiği Ahmet Koçaş ve ekibi ATSO seçimlerinde oy kullanacak olan üyeler ile bugün akşam yemeğinde buluşmak istedi.

Hafta içi Fatih Batı’nın liste başını çektiği Mavi Liste’nin gövde gösterisine karşı Ahmet Koçaş’ın başı çektiği Kırmızı listede bugün akşam seçimlere saatler kala “Biz Kazanacağız” mesajını vermek için ATSO seçimlerinde oy kullanacak üyelerle yemekte buluşmak istedi.

Kırmızı Liste’nin adayı Ahmet Koçaş ve ekibi birçok üyeyi yemeğe davet etsede Kırmızı Liste ekibi dışında kimsenin yemeğe katılmayacağını bildirmesi üzerine salonu kalabalık göstermek isteyen Kırmızı liste eş dost akraba hısım davetinde bulundu. Akşam verilecek yemeğe ATSO seçimlerinde oy kullanmayacak birçok kişinin katılacağı haber servisimize gelen bilgiler arasında yer alıyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kazanan Aksaray Olsun

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?