Karaüzüm Aday Adaylığını Açıkladı

Haber: Armağan ŞEN

Zafer Partisi Aksaray il başkanlığından istifa ettikten sonra İYİ Parti’ye geçiş yapan ve 6 gün önce il kongresinde parti rozetini takan Resul Karaüzüm 6 gün sonra İYİ Parti’den aday adaylığını açıkladı.

İYİ Parti İl basında Resul Karaüzüm Milletvekili aday adaylığı için düzenlenen basın açıklamasına İYİ Parti İl Başkanı Cumali Asal, Merkez ilçe Başkanı Osman Yılmaz, Milletvekili Ayhan Erel, Kadın ve gençlik kolları başkanları, parti yönetim kurul üyeleri katıldı.

 

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel yaptığı açıklamada ise “Bugün biz iki bayramı ve Toyumuzu birlikte yaşıyoruz. Zafer partisi il başkalığından istifa ederek partimize katılan ama öncesinde gönül ülkü ve dava birliği yaptığımız çok değerli kardeşim Resul Karaüzm Bey partimizden aday adaylığını açıklıyor. Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allahlım mahcup etmesin biz bir aileyiz. Birçok partide görülmeyen bir tabloyla karşınıza çıkıyoruz, Aday adaylarımızın yanında olmak bana mutluluk veriyor gelecek günlerde yine Aksaray’ın mümtaz mahiyetleriyle aday tanıtımlarında birlikte olacağız bu tablo gösteriyor ki İYİ partinin iktidara gelişinin ayak sesleridir” açıklamasında bulundu.

 

İYİ Parti Aksaray Milletvekili aday adaylığında yoğun katılımın olduğunu ifade eden Merkez ilçe Başkanı Osman Yılmaz; “Aynı gün içinde Partimizden İkinci Milletvekilliği adaylığı açıklaması için bir aradayız. Mali Müşavir olan Resul Karaüzüm’e çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” ifadelerine yer verdi.

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Cumali Asal yaptığı konuşmada ise;“Partimize artarak devam eden teveccühe hepiniz şahit oluyorsunuz İl kongremizde partimize katılım sağlayan Mali Müşavir Resul Karaüzüm’ün Milletvekilliği aday adaylığı açıklamasında bir aradayız kendinse başarılar diliyoruz. Tüm milletvekili aday adaylarımızın yanında olarak sizlerle daha çok buluşacağız” açıklamasında bulundu.

 

İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklayan Resul Karaüzüm ise“Bu Harami düzeni yıkmak ve bu ucube sistemi değiştirmek zehir tacirlerinin elinde bulunan gençlerimizi uyuşturucu baronların elinden kurtarmak için her şeyi dış güçlere bağlayanları hukuksuzluğu adaletsizliği ortadan kaldırmak için Şehrimizin makûs talihi değiştirmek için cesur yürekli insanlarla birlik ve beraberlik içinde çıktığımız bu yola değişim için çıktık. Şimdi ben buradan soruyorum, Aksaray’ın 20 yıldır beklediği Tren yolunu damı dış güçler engelledi, Ortaköy ilçe yolunun yapılmamasını damı dış güçler yaptırmıyor. İşsiz gençlerimizin umudunu çalanlar damı dış güçler Aksaray’ın makus talihini sadece cesurlar değiştirir diyoruz”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Fehmi Kuyucu Aday Adaylığını Açıkladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?