Fehmi Kuyucu Aday Adaylığını Açıkladı

Haber: Armağan ŞEN

2023 Seçimleri öncesinde aday adayları birbir açıklama yaparken, görünen o ki, bu seçimde İYİ Parti’de aday adayı bolluğu yaşanacak gibi görülmekte.

İYİ Parti Aksaray Milletvekili aday adayı açıklayan Fehmi Kuyucu “Aksaray’ın sorunlarını biliyorum ve özellikle Aksaray için tarım, sağlık ve eğitim hususunda ivedilikle çalışmalar yapacağım” şeklinde konuştu.

 

İYİ Parti Aksaray Milletvekili aday adayı Fehmi Kuyucu, “Yaşadığımız bu güzel şehrimize, Aksaray’ımıza ve siz değerli hemşerilerime yıllarca esnaf olarak hizmet etmiş bir Aksaraylı olarak, ülkemize ve gelecek nesillerimize daha faydalı olabilmek için kuruluşundan itibaren aktif olarak yer aldığım İYİ Parti çatısı altında arkadaşlarımla birlikte teşkilatlarımızı kurduk. Teşkilatımızın ve hemşerilerimin desteği ile Aksaray Belediye Meclis Üyesi görev aldım. Yine İYİ Parti çatısı altında geçirdiğimiz 5 yıllık süreçte,  milletvekilimiz Ayhan Erel ile birlikte mahalle, köy, belde, ilçe demeden vatandaşlarımıza ulaşmaya, onları dinlemeye ve anlamaya gayret ettik.

 

Hayatın içinde yetişmiş bir Aksaraylı olarak doğduğum, büyüdüğüm ve yaşamakta olduğum bu güzel şehrimizin ve siz değerli vatandaşlarımızın tüm sorun ve sıkıntılarının farkındayım. Geçirmekte olduğumuz şu zor günlerde, Aksaray’ımızın ve siz değerli Aksaraylı hemşerilerimizin dertlerine derman, hislerine tercüman ve yine sizlere bir telefon kadar yakın olmak için İYİ Parti milletvekilliği aday adaylığımı duyurmak istiyorum. Partimizin kuruluşundan bugüne yaptığımız çalışmalar, vatandaşlarımızla yaptığımız sohbetler ve kendi gözlemlerim neticesinde, ülkemizin ve Aksaray’ımızın ivedilikle çözülmesi gereken en önemli sorunlarının tarım, sağlık ve eğitim alanlarında olduğunu belirterek, İYİ Parti milletvekili aday adayı olarak bu üç soruna öncelik vereceğimi söylemek isterim” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP’den ASD’ye Ziyaret

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?