CHP’den ASD’ye Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’ün milletvekilliği aday adaylığı için istifa etmesinin ardından, CHP İl Başkanlığına seçilen Hacı Ali Keleş, İl Başkan Yardımcısı Harun Zengin, Merkez İlçe Başkanı Ayfer Zengin, Başkan Yardımcısı Bekir Gündüz, basın ziyaretleri kapsamında Aksaray Son Dakika Haber merkezini ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

 

CHP İl Başkanı Hacı Ali Keleş, 2023 Genel seçimlerine parti örgütünün hazır olduğunu ifade ederek, “Bizler 2018 yılından bu yana sahada olan tek partiyiz. İlçe, belde, köy ve mahalle temsilciliklerimiz ile ve partimize gönül verenler ile sandık görevlilerimizle, seçim zamanı her sandıkta en az dört kişi ile sandıklarımıza sahip çıkacağız. İstanbul seçimlerinde sandıklara sahip çıkmanın ne denli önemli olduğunu hepimiz yaşadık. Seçim sandıkta kazanılır iyi biliyoruz” dedi.

 

CHP İl Başkanı Keleş, “Milletvekili adayımız Ali Abbas Ertürk, partili partisiz Aksaray halkının beğenisi kazanmıştır. Seçim süreci boyunca yine yorulmadan sahalardayız. Aksaray halkı, sessizce sandıkların kurulacağı günü bekliyor. Aksaray halkını yok sayanlara, Ankara’ya gidip Aksaray’ın sorunlarına kulaklarını tıkayanlara Mayısta en güzel cevabı, Aksaray halkının vereceğinden bizim hiç şüphemiz yok” açıklamasında bulundu.

ASD Haber merkezi İmtiyaz sahibi Armağan Şen ise CHP İl Başkanı Hacı Ali Keleş ve CHP heyetinin haber merkezimize yaptığı nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 2023 milletvekilliği seçimlerinde, CHP’ye başarılar diledi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Parti’de Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?