Karacaer’den İYİ Kart Çıkışı

Haber: Armağan ŞEN

İYİ Parti Adayı Tuğrul Karacaer; “Bu seçimin gündemi, ekonomi, tramvay ve emeklidir”

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olacağını vaat ederek dikkat çekti.

 

Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, seçimler öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olacağına dair önemli vaatlerde bulunuyor. Karacaer, “İyi Kart” projesiyle ihtiyaç sahibi kişilere gıda, doğalgaz, su gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir destek sunmayı hedefliyor. Ayrıca, emeklilere ve öğrencilere yönelik ekonomik yardımlarla da ihtiyaç sahibi kesimi desteklemeyi planlıyor.

Karacaer, yaptığı açıklamada, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağız ve onların hak ettikleri yaşam standartlarına kavuşmaları için elimizden geleni yapacağız.” ifadelerine yer verdi.

 

İYİ Parti adayı Tuğrul Karacaer’in bu vaatleri, Aksaray’da yaşayan vatandaşlar arasında umut ve güven oluşturarak seçimlerde önemli bir etki yarattı. Karacaer’in ihtiyaç sahibi kesimin yaşam koşullarını iyileştirme yolunda attığı adımlar, emekliyi, öğrenciyi ve ihtiyaç sahibi kişileri de memnun ediyor.

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer; İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı İYİ Kartla ihtiyacını giderecek. Yardım alan kişiler rendice edilmeyecek.

 

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray’da ihtiyaç sahibi kişileri iyi kartla sahip çıkacağız. İhtiyaç sahibi kişilere belediyemizin vereceği desteği kişileri rendice etmeden, kartla alışveriş yapmasını ve ihtiyacını gidermesini sağlayacağız” dedi.

31 Mart Belediye seçimleri yaklaştıkça partilerde vaatlerini artırmaya başladılar. Bildiğiniz üzere vizyon projelerini ilk açıklayan İYİ parti ve Tuğrul Karacaer olmuştu.
İşin doğrusu vizyon projelerini açıklayan Tuğrul Karacaer diğer partileri de proje konusunda zorladı ve proje üretmeye sevk etti. Özellikle Tramvay – Sosyal Konut ve İyi Kart projesi ile öne çıkan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer bu projelerin yapılabilir olacağını da örneklerle açıkladı.

 

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer tüm projelerinin uygulanabilir projeler olduğunu belirtti.
İyi kart ile emekliye, öğrenciye ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara sahip çıkacaklarını söyleyen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Emeklilere ayda 2500 ve dini bayramlarda 5000 TL. ikramiye vereceğiz.

Öğrencilere %50 ulaşım desteği ve ayda 1500 TL burs vereceğiz.
Orta öğretim öğrencilerine ücretsiz yemek vereceğiz.
İhtiyaç sahibi vatandaşlara ayda 2000 TL. nakdi yardım, doğalgaz ve su desteği diyerek yola çıkan Tuğrul Karacaer, bu projesini açıklarken tek şartın ihtiyaç sahibi olma kriteri olduğunu ifade etti. Emeklilerin Cumhur ittifakı sayesinde artık ülkemizde ihtiyaç sahibi durumuna düşürülmesini de eleştirerek emeklileri ekonomik krizden korumak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız.
İhtiyaç sahibi kim olursa olsun elinde kolilerle yardım yaptığımızı dünya aleme ilan etmeyeceğiz diyen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, ihtiyaç sahibi insanları iyi Kartla desteğimizi, sahip çıkmışlığımızı göstereceğiz” dedi.

 

“AK Parti Seçim Yokmuş Gibi,

MHP ise Vaatlerinde Gerçekleştirilebilirlik Konusunu Çoktan Unutmuş”

 

Karacaer sözlerini şöyle sürdürdü: “Aksaray’da hata yapan ve vatandaşın beklentilerine cevap veremeyen partilerden AK Parti seçim yokmuş havasını sürdürürken, MHP ise vaatlerinde gerçekleştirilebilirlik konusunu çoktan unutmuş sanki. Vatandaşta bol keseden atıyor algısını oluşturdu ve inandırıcılık sorunu yaşayabilir. Bakalım vatandaş kime inanacak”dedi.
Bu seçim döneminde iyi olan konu ise artık raylı sistemle ulaşımın yani tramvayın, ucuz konut gibi ihtiyaçların ve özellikle öğrencilere burs gibi konuların konuşulmasıdır diyen İYİ Parti adayı Tuğrul Karacaer, Raylı sistemlerden Aksaray Büyükşehir belediyesinden bahsetmesi sanki kendisini halkın gözünde 1-0 öne geçirdi. Evet bizce de artık raylı sistemlerin dümdüz ova olan Aksaray’da konuşulma zamanı geldi de geçiyor bile”dedi.

 

Emeklilerin durumunun vahim olduğunu ve emeklinin iktidar partisine ve ortağına oy vermeyeceğinbi de ve onları da cezalandıracağını söyleyen Karacaer, Emeklilerin durumu da bir o kadar içler acısı. 30 yıl çalışan emekli sonrasında 10 Bin liraya mahkum edildi. Bu adalet değil. Tabi ki belediyelerde bu konuda elini taşın altına koymalı ama şu parti 1000 vermiş bende 5 bin vereyim derseniz vatandaşta inandırıcılığınız kalmaz”dedi.
Seçimlerde her Zaman centilmenliği de ön planda tutan Karacaer, Buradan tüm partilerin adaylarına başarılar diliyorum”dedi.
Karacaer, vatandaşların, özellikle Tramvayın konuşulmasını sağlayan, emeklilere nakdi destek ve ikramiye sözü veren Tuğrul Karacaer’e teşekkür ediyoruz demelerinden de memnun olduğunu ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çıtak; “Artık Sabırsızlanıyoruz”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?