Çıtak; “Artık Sabırsızlanıyoruz”

Haber: Armağan ŞEN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, artık sayılı günlerin kaldığı 31 Mart yerel seçimleri kapsamında esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerini yoğun tempoda sürdürüyor.

 

Aksaray halkıyla kucaklaşarak yapacakları projeleri, yaşanan sorunlara ilişkin çözüm önerilerini Aksaray halkına aktardıklarını söyleyen Çıtak; “Durmadan, yorulmadan, ayırmadan, ayrışmadan, canla, başla Aksaray’ımız için çalışacağız. Biz Aksaray’ın en iyi hizmetleri alması, halkın sosyal ve kültürel anlamda hayatlarına dokunacak adımların atılması için, eğitimden sağlığa, ulaşımdan altyapıya, kent merkezinden unutulmuş olan uzak mahallelerimize, turizmden tarıma, modern kentleşmeden tarihi dokuya her alanda hizmet dönemi başlıyor.

 

Vatandaşlarımızın 31 Mart’ta vereceği güçlü destekle Aksaray’ın seyrini değiştirecek projelere imza atmak için MHP kadroları işin başına geçecek” dedi.
Artık hangi projeden başlayacağını, projeleri en kısa sürede nasıl bitireceğini düşünmeye başladığını ve bu inanç ve kararlılığın ziyaretlerde Aksaray halkının gösterdiği ilgi ve alaka ile zihninde oturduğunu belirten Çıtak, “Biz her el uzattığımız, yüreğine dokunduğumuz vatandaşımızla dertleşiyoruz. Onların sorunlarını, sorunların çözümlerini çok iyi biliyoruz. Halkımızda bizlerin samimiyetlerini biliyor ve bize güvenlerini desteklerini açıkça dile getiriyor.

 

9Artık sabırsızlanıyoruz. Halkımızın talep ve beklentilerini karşılamak için gün sayıyoruz. Halkımızın bizi kucakladığı gibi, bizleri bağırlarına bastığı gibi 31 Mart’tan sonra bizde onları bağrımıza basacağız. Kaybedecek artık bir anımız bile yok. El ele, gönül gönle hizmet kervanını başlatacağız” diye konuştu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Karacaer “Belediye Personelinin En Düşük Maaşı 35 Bin Lira Olacak”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?