Karacaer “Belediye Personelinin En Düşük Maaşı 35 Bin Lira Olacak”

Haber: Armağan ŞEN 

31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer projesinde Belediye çalışanlarının özlük haklarından maaşlarında iyileştirmeye kadar birçok konuda açıklamada bulunurken, en düşük maaşın 35 Bin Lira yapacağını duyurdu.

 

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın desteği ile 1 Nisan 2024 tarihinden itibaren Aksaray’da hizmet anlamında büyük bir değişim ve dönüşüm başlayacak. Şehrimize daha iyi hizmet etmek ve adaleti sağlamak için atılacak ilk adımda belediye işçilerimizin durumlarının iyileştirmesi olacaktır. Adil ve birlikte yönetim anlayışımız gereğince bütün belediye personelinin izin ve dinlenme hakları, fazla mesai ücretleri, yemek ücretleri, özlük ve sosyal haklarını eksiksiz teslim edeceğiz.

 

Emek ve alın terinden yana olacak, en düşük personel maaşını asgari ücretin iki katına çıkaracağız. Şehrimize emek veren belediye personelini geçim kaygısından kurtaracak, ve şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz. Birlikte başaracak ve hep birlikte kazanacağız. Çünkü Aksaray hakediyor.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BBP Dinçer’i Destekleyeceklerini Açıkladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?