ÖzelHaber: Armağan ŞEN

 

Aksaray AFAD Müdürlüğü Çocuk Tacizi suçunda 3 Yıl 4 Ay hapis cezası onanan Hasan Bölükbaş’ına Sahip mi Çıkıyor?

Aksaray’da akşam saatlerinde meydana gelen sel baskını sonrasında AFAD, Jandarma, Emniyet, Umke, Aksaray İl Özel İdaresi ve Aksaray Belediyesi ekipleri yoğun çalışmalar sürdürerek vatandaşların yardımına koşmaya çalıştı.

 

Aksaray AFAD ekipleri arasında yer alan ve Çocuk İstismar suçunda 3 Yıl 4 Ay hapis cezası onanan Hasan Bölükbaş sel felaketinde Aksaray Jandarma ekiplerine adeta talimat verircesine yaptığı konuşma kameralara saniye saniye yansıdı.

 

Aksaray AFAD Müdürlüğü tarafından Hasan Bölükbaş’ın Çocuk İstismar suçunda 3 Yıl 4 Ay hapis cezası aldığı bilinmesine rağmen yüz kızartıcı suçtan sabıkası bulunan bu şahsın Devletin Kurumu olan AFAD nasıl görev alır? Üzerinde AFAD kıyafeti ile Şanlı Türk Ordusu mensuplarına talimat verircesine “5-10 Kişi Benimle Gelsin” özgüvenini nereden buluyor.

 

Aksaray Valiliğine ve Aksaray İl Jandarma Komutanlığına Açık Çağrımızdır

Yüz kızartıcı suç olarak bilinen Çocuk Taciz suçundan 3 Yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan ve sabıkası bulunan Hasan Bölükbaşı’nı AFAD’da görevli gibi gösteren Aksaray İl AFAD Müdürlüğü hakkında Aksaray Valiliği tarafından Soruşturma açılıp açılmayacağı merak konusu olurken, Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak konunun takipçisi olacağız.

 

Şanlı Türk Ordusu askerlerine adeta talimat verircesine hareketlerde bulunan Çocuk Taciz suçundan 3 Yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan ve sabıkası bulunan Hasan Bölükbaşı’nın bu talimatlarına sessiz kalan olay yerinde sorumlu rütbeli hakkında  Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından Soruşturma açılıp açılmayacağı merak konusu olurken, Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak konunun takipçisi olacağız.

 

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Sel’in Bilançosu 1 Ölü 1 Kayıp 14 Yaralı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?