İYİ Partili Erel, Aksaray’ı Adım Adım Gezmeye Devam Ediyor

Haber: Armağan ŞEN

2018 yılından bu yana gerek meclisteki çalışmaları gerekse Aksaray’da vatandaşlarla olan yakın ilişkileriyle büyük takdir toplayan İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, TBMM’nin verdiği arayı yine seçim bölgesinde değerlendiriyor.

Aksaray’ın köy ve mahallelerini adım adım gezerek vatandaşı dinleyen, Aksarayın sorunlarına ve çözümüne ilişkin projelerini aktaran Erel’e gittiği her yerde gösterilen yoğun ilgi de gözlerden kaçmıyor. Sanayi ve pazar yeri ziyaretlerinin ardından B.Bölcek caddesindeki esnafı da ziyaret eden Erel’e burada esnaflar en çok da kira ve elektrik fiyatlarından dolayı dert yandı. Esnafın bir diğer sorunu da iktidar yetkililerinin kendilerini dinlememesi. Daha önce de iktidar yetkililerine, “Aksarayın güzel insanlarına hak ettiği değeri vermezseniz seçimde dersinizi alacaksınız!” Diye çağrıda bulunan Erel, bu çağrısını yineledi.

Esnaf ziyaretlerinin ardından yazılı açıklama yayımlayan Ayhan Erel’in mesajında şu ifadeler yer aldı: “Seçildiğimiz ilk gün verdiğimiz sözü yerine getirmeye devam ediyor, Aksarayı mahalle mahalle, cadde cadde geziyoruz. Bugün , B.Bölcek caddesinde esnafımızı ziyaret edip, onları dinledik.  Esnafımız artan kira fiyatlarından dolayı zor zamanlardan geçtiklerini belirtirken, elektrik fiyatları da büyük sıkıntıları beraberinde getiriyor.  Esnafın çoğu gurbetçilerin gidişi ile kara kara düşüncelere dalmış, geçimi düşünüyor. Elektriği, suyu, doğalgazı, kirayı, aidatı nasıl öderiz, sattığımız malı nasıl yerine koyup tekrar nasıl satarız, evi nasıl geçindiririz diyor ve sandığı bekliyor. Daha önce defalarca vurguladığımız gibi esnafımız en çok da iktidardan hiç bir yetkilinin kendilerini dinlemediğinden şikayetçi. Ama bugünler geçecek , zamanında ya da erken yapılacak ilk seçimde İYİ’ler kazanacak”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bin Yıldır Buradayız Gelecek Bin Yılda da Buradayız

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?