İYİ Parti’den Aksaray’ın En Kalabalık Halk İftarı

Haber: Armağan ŞEN 
İYİ Parti Aksaray Belediye Başkanı Tuğrul Karacaer’in düzenlediği iftar davetine yoğun katılım oldu.

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer’in düzenlediği iftar programına, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katılım sağladı. Aksaray tarihinin en kalabalık halk iftarına dönüşen programa yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçim çalışmaları çerçevesinde akşam saatlerinde Aksaray’a geldi. İlk olarak şehir merkezine inen Meral Akşener partililerle buluşup seçim otobüsüyle şehri turlayarak vatandaşları selamladı. Ardındankapalı çarşıya gelen Akşener burada da esnafları ziyaret ederek partisinin belediye başkan adayı olan Tuğrul Karacaer’e destek istedi.

 

Esnaf ve vatandaşlar tarafından güler güzlü memnuniyetle karşılanan Akşener esnaf ziyaretlerinin ardından Cumartesi Semt Pazarına geçerek burada vatandaşlarla iftar yemeğine katıldı. Yoğun katılımdan dolayı Cumartesi Semt Pazar alanına sığmayan vatandaş yollara taştı.

İftar öncesi bir konuşma yapan Meral Akşener, “İyi Parti’ye güç verin” diyerek destek istedi. Vatandaşlardan İyi Parti adayını belediye başkanı olarak seçmelerini isteyen Akşener, “Dürüst bir şekilde çalışacağına inandığımız ve israf etmeyeceğine, çalmayacağına, çaldırmayacağına emin olduğumuz Tuğrul kardeşimizi seçin aynı zamanda da İyi Parti’ye güç verin. Görün 2028’e kadar burada bulanan kardeşiniz, bende Tayyip Erdoğan’a benzedim bak kardeşiniz diyerek.

 

Neyse, bana güç verin, tutun elimden, seçin Tuğrul’u. Kazan oğlum kazan, kazanacaksın inşallah, bugün gördüğümüz, kazanacağını gösteriyor. Dolayısı ile Aksaray’ı, Nevşehir’i aldığımızda inşallah diğer şehirlerimizle birlikte, o güçle görün İYİ Parti 2028’e kadar iktidarın size nasıl hizmet etmesini sağlayacak” dedi.
İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen iftar programının ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Bugün Aksaray tarihinin en kalabalık iftar programını düzenlemiş bulunuyoruz. Bir kere daha gördük ki Aksaray kararını vermiş, tercihini yapmış. 31 Mart tarihinde birlikte kazanacağız, beraber yöneteceğiz. Yoğun katılımlarından ötürü tüm Aksaraylı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İlk Anket Yayınlandı AK Parti İle İYİ Parti Arasında Fark Kapandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?