İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Karaüzüm mü Olacak

Özel Haber: Armağan ŞEN

Zafer Partisi Aksaray İl başkanlığından istifa eden Resul Karaüzüm’ün geçtiğimiz hafta CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’ü ve 2 gün önce de Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız’ı ziyaret etmesinin ardından Karaüzüm’ün yeniden siyasete mi gireceği yüksek sesle konuşulurken, Aksaray’da yayın yapan bazı internet haber sitelerinde “Karaüzüm İYİ Parti’ye geçecek” haberlerinin ardından önceki gün Türkiye Büyük Millet Meclisinde çekilen bir fotoğraf Aksaray siyasetinde heyecan yarattı.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde İYİ Parti İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Zafer Partisi İl Başkanlığından istifa eden Resul Karaüzüm, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş’ın da birlikte olduğu  fotoğraf karesi haber merkezimin WhatsApp ihbar hattına ulaştı.

Dün akşam da Vizyonsuz Gölge Başkan Faruk Ağır’ın istifa etmesinin ardından bu fotoğrafın da ortaya çıkması da Resul Karaüzüm’ün İYİ Parti Aksaray İl Başkanı olacağı konusunda konuşulurken, bu sorunun cevabı ise önümüzdeki günlerde yanıt bulacak.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)

Sıradaki haber:

Hezimete Uğrayan Vizyonsuz Başkan İstifa Etti

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?