Hezimete Uğrayan Vizyonsuz Başkan İstifa Etti

Haber: Armağan ŞEN

Teşkilatlar içerisinde yaşanan çatlak sesleri susturmak ve seçime inanmış yönetim kadroları ile gitmek isteyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kongre kararı sonrasında teşkilatlarda delege seçim heyecanı yaşandı.

Geçtiğimiz haftasonu Aksaray İYİ Parti üyeleri Merkez ilçe başkanlık seçiminde oy kullanmak için mahalle delegelerini belirleyen sandık kuruldu. Yapılan mahalle seçiminin ardından İYİ Parti Aksaray teşkilatının önde gelen birçok önemli isimler mahalle üyelerinin oylarını alamayarak delege seçilemedi.

Özhan Türemiş’in istifasının ardından İl Başkanlık görevine gelen Vizyonsuz Gölge il başkanı Faruk Ağır, il başkanı seçilmesinin ardından parti içerisinde adeta kıyım yaptı. Birçok ismi görevden alan Vizyonsuz Gölge başkan Ağır’a tepkiler ilk günden başladı. Mahalle delege seçiminde ise parti üyeleri Vizyonsuz Gölge başkan Faruk Ağır’dan adeta intikam aldı.

Okumuş Adam “Hezimete Uğradım” Diyemedi !!!

Delege seçimi sonucunda hezimete uğrayan ve sürekli kendince Demokrasi çığırtkanlığı yapan Vizyonsuz Gölge il başkanı Faruk Ağır istifa etti. İstifa sebebini gördüğü lüzum üzerine olduğunu açıklasada, okumuş adam; “hezimete uğradım” diyemedi.  Parti üyeleri tarafından mahalle delegeliği seçiminde kendisi ve yandaşlarının adeta süpürülmesi ve yapılan seçimde ise üyelerin “Vizyonsuz Gölge il başkanı Faruk Ağır Seni ve yandaşlarını istemiyoruz” net mesajı Vizyonsuz Gölge il başkanı Faruk Ağır’ın istifasına neden oldu.

İYİ Parti’nin asık suratlı şimarık çocuğu Cum Ali Bozdoğan’la birlikte istifa kararı alan Vizyonsuz Gölge il başkanı Faruk Ağır Demokrasi çığırtkanlığı 1 yılı bulmadan koltuğu terk etti. Vizyonsuz Gölge il başkanı Faruk Ağır 16 Kasım 2021’de yapılan yönetim kurulu seçimi ile il başkanı seçilmişti.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yeniden Karaüzüm Siyasete mi Giriyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?