Yeniden Karaüzüm Siyasete mi Giriyor

Zafer Partisi’nden geçtiğimiz aylarda istifa eden Resul Karaüzüm yeniden siyasete mi giriyor iddiaları son zamanlarda yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Resul Karaüzüm’ün CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’ü makamında ziyaret ettiği fotoğrafın sosyal medya da olması Karaüzüm’ün yeniden siyasete gireceği iddialarını kuvvetlendirdi. Öte yandan Karaüzüm’e yakın isimlerden alınan bilgilere göre Resul Karaüzüm’ün Zafer Partisi il başkanı iken hayırlı olsun ziyaretlerine gelen siyasi parti il başkanlarına o dönem teşekkür ziyaretinde bulunamadığı için şimdi o ziyaretleri gerçekleştirdiğini ifade ettiler.

Siyasi kamuoyunda konuşulan “Resul Karaüzüm yeniden siyasete mi giriyor” iddiaları ise görünen o ki; önümüzdeki günlerde daha yüksek sesle konuşulacağı. Resul Karaüzüm’ün ise bu iddalar konusunda açıklamada bulunup bulunmayacağı ise bir başka merak konusu oldu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Belediyesi Kendine Gel

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?