İYİ Parti Adayı Karacaer’den Gazetemize Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

Mart 2024 yerel seçimlerinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 29 Aralık’ta Aksaray’da gerçekleştireceği programda Aksaray Belediye Başkan adayı olarak açıklaması beklenen Tuğrul Karacaer, Gerçek Haber Gazetesi ve Aksaraysondakika İnternet haber sitesini ziyaret etti.

 

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, İl yöneticisi Hayri Topaç, Bağlıkaya Belde teşkilat başkanı Tuncay Özbacak ile Aksaray Belediye Meclis üyesi aday adayları Bahattin Yücel, Emre Güler ve Sami Uyar, Gerçek Haber Gazetesi ve Aksaray Son Dakika haber merkezini ziyaret ettiler.

Ziyarette 29 Aralık Cuma Günü İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Aksaray programına davet eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer; “Yeniden yayın hayatına başlayan Gerçek Haber Gazetesi’ne ve yıllardır duruşundan taviz vermeyen Aksaray Son Dakika Haber Merkezine tarafsız yayınlarından dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

 

Ayrıca yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarından da söz eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer; “Ortak amacımız Aksaray. Yıllardır iktidar tarafından Aksaray’a verilen sözlerin yerine getirilmediği için, Aksaray’ın hakkı olan hizmetlerin gelmemesinden dolayı bizler bu görev için elimizi taşın altına koyduk. Hiçbir arkadaşımız kendi çıkarlarını düşünmeden hareket ederken, bizler Aksaray’a hizmet etmek için çıktığımız bu yolda 3,5 aydır sahadayız. Diğer partiler adaylarını açıklayamazken, İYİ Parti olarak biz sahada varız.

 

Adaylık düşüncemde gitmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız, diyerek çıktığımız bu zorlu yolda oldukça yol kat ettik. Vatandaşlarımızın da yoğun bir teveccühü ile karşılanmak bizlere ayrı bir moral ve mutluluk veriyor. Aksaray’ın hak ettiği hizmeti İYİ Parti Belediyesi ile alacağını düşünüyoruz. Bu kapsamda 29 Aralık Cuma günü 18:00’da Atatürk Kapalı Salonunda gerçekleşecek olan ve Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından açıklanacak olan adaylık tanıtım programına tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Gerçek Haber Gazetesi ve Aksaray Son Dakika Haber sitesi imtiyaz sahibi Armağan Şen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “İYİ Parti’nin haber merkezimize göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür eder, adaylık sürecinde başarılar dileriz. Cuma günü gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantısının şahsınıza, partinize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Karacaer’e Saraflar Çarşısında Yoğun İlgi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?