Karacaer’e Saraflar Çarşısında Yoğun İlgi

Haber: Armağan ŞEN

 
İYİ PARTİ Aksaray Belediye Başkan A.Adayı Tuğrul KARACAER Aksaray’ın her bölgesini karış karış gezmeye devam ediyor.

“AKSARAY HAK EDİYOR ”sloganı ile etkili bir seçim çalışması yürüten İYİ PARTİ Aksaray Belediye Başkan Aday Adayı Karacaer, seçim gezisini bugün sarraflar çarşısında gerçekleştirdi.

 

Sarraflar çarşısında esnafların yoğun ilgilisi ve desteğini alan İYİ PARTİ Aksaray Belediye Başkan Aday Adayı Tuğrul Karacaer “Aksaray’da değişim zamanı geldi, artık yeter, İyi kadrolar hizmet etmek için hazır. Bu şehrin tüm sorunlarını biliyoruz. Ekibim ile her daim sahalardayız, Aksaray hak ettiği hizmetlere İYİ kadrolarla kavuşacaktır. “ dedi
Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylarının Eşlik Ettiği sarraflar çarsısı ziyareti kapsamında, Aksaray Sarraflar Ve Kuyumcular Derneği Başkanı Yaşar Akbaş ‘İYİ PARTİ Aksaray Belediye Başkan A.Adayı Tuğrul Karacaer‘e kendisinin kaleme aldığı “Mihenk Taşı ” isimli Biyografik Roman kitabını hediye etti.

Esnafların ve vatandaşların göstermiş olduğu yoğun ilgiden oldukça memnun olan iyi parti kadrosu Aksaray kararını şimdiden vermiş değişim zamanının geldiğini belirttiler .

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Toprak MHP’den Aday Adaylığını Açıkladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?