İYİ Parti Adayı Karacaer, Kapı Kapı Dolaşıyor

Haber:Armağan ŞEN

“Aksaray Hak ediyor “ sloganı ile projelerini tek tek açıklayan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

Seçim çalışmaları kapsamında sabah erken saatlerde, esnaf, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden İYİ Parti Adayı Karacaer, akşamları da belirlenen Mahallelerde kapı kapı dolaşarak Aksaray’a değer katacak projelerini seçmenlerine anlatıyor.

 

Projelerinin vatandaşlar tarafından büyük destek gördüğünü belirten İYİ  Parti Adayı Karacaer, “ Yılllarca ihmal edilen şehrimize değer katacak projelerimiz hazır. Aksaray ‘ın tüm sorunlarını biliyor ve çözüm için projeler sunuyoruz . Açıklamış olduğumuz projelerimiz hemşehrilerimiz  tarafından  beğenilmiş ve desteklenmiştir.  Değişim için az kaldı,Hizmet için ekibimiz ile birlikte hazırız” dedi.

 

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer‘e ziyaretlerde Milletvekili Turan Yaldır ,İl Başkanı Sercan Belgemen ,Merkez ilçe Başkanı Osman Yılmaz,Kadın politikaları Naciye Akkuş Türk , Belediye Meclis Üyesi adayları ile parti yöneticileri eşlik ediyor.

Seçmenlerle birebir temas kuran onların sorun  ve beklentilerini dinleyen İYİ Parti Adayı  Karacaer’e  vatandaşlar desteklerini bildirip , değişim zamanın geldiğini ifade ediyorlar .

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çıtak; ‘Sizlerin Görüşleri Bizim İçin Her Şeyden Önemli’

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?