Çıtak; ‘Sizlerin Görüşleri Bizim İçin Her Şeyden Önemli’

Haber: Armağan ŞEN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretleri ev ve mahalle gezileriyle sürdürüyor.

 

Gün içerisinde Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla temaslarda bulunan Çıtak, akşam ev toplantılarına katıldı. Gittiği her hanede büyük bir coşkuyla karşılandıklarını söyleyen Çıtak; “Bizlere gönül kapılarını açan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Halkımızın yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Ev ziyaretlerinde mahalle sakinleriyle yapmış olduğu sohbetlerde, mahallede yaşanan sorunlar ve mahalle sakinlerinin beklentileri hakkında bilgi edindiklerini söyleyen Çıtak, çözüm önerilerini paylaşarak, el birliği ile Aksaray’a hizmet edeceklerini kaydetti.

 

Çıtak; “Sizlerin görüşleri bizim için her şeyden önemlidir. Çünkü Aksaray’a sizlerle beraber hizmet edeceğiz. Mahallemizin ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirmek ve hayata geçirmek için sizlerin fikirleriyle adımlar atacağız. Sizlerin refahı ve mutluluğu için, mahallemizi daha yaşanabilir kılmak için gayret göstereceğiz. Sizlerin samimi destekleriyle Aksaray’da büyük bir dönüşüm başlatacağız. MHP’nin özlenen kadrolarıyla Aksaray’ımızı belediyecilik anlamında zirveye taşıyacağız” diye konuştu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tamer Kargın’dan Berat Kandili Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?