İstinaf Mahkemesi de Beraat Dedi

Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Aykırı, Sansürsüz ve Gerçek’ten Taraflı sloganı ile çıktığımız habercilik yolunda haber servisimize bir beraat kararı da Konya İstinaf Bölge Mahkemesinde görülen mahkeme de verildi. Haberlerini yaptığımız bazı kişiler ise yalan yanlış beyanlar ile hakkımızda suç duyurusunda bulunsalar da haklılığımızı “Türk Milleti Adına” verilen Mahkeme Kararları ile ispatlıyoruz.

Haber servisimizden Armağan Şen’in yaptığı 12/03/2021 tarihinde yazdığı Şehirler Twitter’da yönetilmez başlıklı köşe yazısında Aksaray İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ’ı hedef alarak ” … Beceriksiz Sağlık Müdürüne … ” şeklinde yazdığı yazı sonrasında Kerim Yeşildağ şahsi olarak ve İl Sağlık Müdürlüğü adına hakaret iddiası ile Armağan Şen’e dava açılmıştı.  Yaklaşık 9 ay sonra Aksaray Adliyesinde görülen mahkeme sonrasında “Türk Milleti Adına” verilen Karar sonrasında Armağan Şen beraat etti.

Aynı Davadan Üçüncü Kez Beraat Kararı !!!

Söz konusu haberimizin ardından İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ şahsi olarak ve Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü kurumsal olarak haber servisimizden Armağan Şen’e yönelik şikayetçi olmasının ardından Aksaray Adliyesinde görülen Basit Yargılama sonucunda haber servisimiz beraat etmişti.

Ancak İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ şahsi olarak ve Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü kurumsal olarak avukatının karara itirazda bulunmuştu.

Aksaray Adliyesinde 2 celse görülen dava sonrasında Gazeteci Armağan Şen hakkında açılan İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ hakkında yazdığı “Beceriksiz Sağlık Müdürü …..” hakaret dosyasında Gazeteci Şen yaptığı savunmada yazının hakaret sayılamayacağı ve Yargıtay kararlarında da “Beceriksiz” Kelimesinin ağır eleştiri sözü olarak kabul edilmesi neticesinde beraatini talep etti. Mahkeme Savcısı mütealasında Gazeteci Şen’in Beraat istedi. Mahkeme hakimi ise mütealaya uyarak Armağan Şen’e beraat kararı verdi.

Yerel Mahkeme tarafından 2 kere Beraat kararına rağmen İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ şahsi olarak ve Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü kurumsal olarak avukatının karara itirazda bulunarak dosya bir üst mahkeme Konya Bölge İstinaf Mahkemesine gitti. Bölge İstinaf Mahkemesinde yapılan yargılama sonucunda ise Yerel Mahkeme tarafından verilen 2 Beraat kararını da haklı bularak dosyaya itirazı RED Ederek Haber Servisimizden Gazeteci Armağan Şen’in Beraat kararını onayladı.

AKSARAY SON DAKİKA Olarak Korkusuzca Yazmaya Devam Edeceğiz…

Aksaray Son Dakika Haber merkezi olarak çıktığımız bu uzun ve meşakatli yolda bizler kendi kendimize söz vererek; tüm suçlamalara, yıldırma politikalarına karşı her zaman dimdik durarak bildiğimiz doğrulardan asla taviz vermeden, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak, korkmadan, yandaş olmadan, gerçekleri yazarak, hiç kimseye iftira, çamur atmadan, baskılara boyun eğmeyerek, birilerinin güdümüne girmeden dimdik durarak, el ayak öpmeden inandığımız doğrular üzerinden devam edeceğiz. Bu nedenlerle Aksaray’da yaptığımız haberler ve sert dil kullanarak yazdıklarımızla yurttaşların takdirini toplamaya devam edeceğiz.

Hakkımızda kim suç duyurusunda bulunursa bulunsun haklılığımızı “Türk Milleti Adına” verilen Mahkeme Kararları ile ispatlamaya devam edeceğiz. Bizler Gerçekleri açık ve alenen yazarak Aksaray kamuoyunun takdirini toplamaya da devam edeceğiz. Haberlerimizde bizleri suçlamaya çalışanlara da aldığımız Beraat kararları ile haklılığımızı ortaya koyacağız.

1 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Her Olayında Başında ki O İsmi Kim Koruyor

HIZLI YORUM YAP

1 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?