İşte AKP’nin Gittigidiyor Listesi

ÖZELHaber: Armağan ŞEN

31 Mart yerel seçimleri öncesinde adaylık başvurularında yaşanan azınlık AKP’nin moralini bozsada artık 20 yılı aşkın iktidarın sonuna doğru gelindiği düşüncesinin AKP Genel merkezinde hakim olması moralleri de bozuyor.

Yeniden 2002 ruhunu yaşamayı hedefleyen AKP Genel merkezi adaylık konusunda da deyim yerindeyse sık eleyip ince dokuyor. Özellikle yorulduğu düşünülen adayları dinlendirme konusunda kararlı olan AKP Genel Merkezi Aksaray’da da birçok belde belediye başkanını dinlendireceği gelen kulis bilgileri arasında yer alıyor.

 

Dinçer’in Aday Gösterilmeyeceği Bekleniyor!!!

Aksaray Belediye Başkanlık adaylığında Evren Dinçer’in aday gösterilmemesi için AKP içerisinde ciddi anlamda kulis çalışmaları yapılırken, İmar Revizyonu ve Babasına ait inşaat çalışması Dinçer’in adaylık konusunda sonunu hazırladı. Yine parti içerisindeki ikilik yaşanması Dinçer’in yeniden aday gösterilmeyeceğine kesin gözü ile bakılıyor.

 

Solak’da Aday Gösterilmeyecek!!!

Uzun zamandır Sultahanı ilçesinde belediye başkanlık görevinde bulunan Fahri Solak’ın da aday gösterilmeyeceği ve dinlendirilerek yerine Nurettin Yumuşak isminin getirilmesi beklenen Sultanhanı’nda Fahri Solak AKP Genel merkezi tarafından dinlendirilecek isimler arasında yer aldığı iddia ediliyor.

 

Özdemir Olmayacak !!!

İlknur İnceöz’e yakınlığı ile bilinen ve sözde ATSO adı altında ama gerçekte alakası olmayan kooperatif ile kurulması beklenen iş merkezi Ortaköy Belediye Başkanı AKP’li Ali Rıza Özdemir’in sonu oldu. AKP tarafından aday gösterilmeyecek isimler listesinde Özdemir’in ismi en başta yer alacağı bekleniyor.

 

Eskil’de Zavlak’ın Üstü Çizildi

Sürpriz şekilde MHP’den AKP’ye geçen Mustafa Zavlak’ın AKP’den kesinlikle aday gösterilmeyeceği ve kulis çalışmalarının bu yönde olduğu haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

 

Teymen’de Dinlendirilecek İsimler Arasında

2009 yılından bu yana Belediye Başkanlığı yapan Faruk Teymen’de AKP Genel Merkezi tarafından aday gösterilmeyeceği beklenen isimler arasında.

 

Çevik Kesinlikle Olmayacak !!!

Geçtiğimiz yaz mevsiminde akrabaları tarafından bir vatandaş eşinin gözü önünde acımasızca darp edilen, daha sonra bir düğünde yine akrabalarının karıştığı kavgada askerlerin yaralandığı olay AKP’li Selime Belediye Başkanı Levent Çevik’e fatura ağır kesilecek. Bu dönemde aday konmayacağı kesin gözü ile bakılan bir diğer isim.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MHP Genel Merkezi Seçmene Kulak Verecek mi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?