İmamoğlu ve Akşener Mitingleri Neden İptal Edildi

Özel Haber: Armağan ŞEN – Foto Kaynak: Meral Akşener Twitter Hesabı

14 Mayıs genel seçimlerine artık geri sayım başlarken, önümüzdeki günlerde birçok iddialarda gündeme adeta bomba gibi düşmesi bekleniyor.

Aksaray’da ilk siyasi miting Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yardımcı adayı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın ardından, Aksaray’a miting için gelmesi planlanan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yardımcı adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yardımcı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Aksaray’da ayrı ayrı yapması planlanan 2 mitingte iptal edildi.

 

Gerek Ekrem İmamoğlu’nun 8 Mayıs Pazartesi günü saat 14:00’da yapılması planlanan ama iptal edilen mitingi ve gerekse 11 Mayıs Perşembe günü (Bugün) yapılması planlanan ve iptal edilen mitingin yanı sıra 26 Nisan’da gerçekleşen Kayseri Mitingi sonrası planında yer alan Aksaray mitingi de gününden birkaç gün önce iptal edilmiş ama kamuoyuna yansıtılmamıştı.

 

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak İYİ Parti yetkililerine açık çağrımızdır; bu mitingler neden iptal edildi? Bu konu ile ilgili neden bir açıklama yapılmıyor? Yoksa genel merkezler Aksaray’dan bir başarı olmayacağı kanısında mı?

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MHP’li Kaşlı’dan Bomba İddia

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?