İl Sağlık Müdürü Yeşildağ’dan Saatlerdir Haber Alınamıyor

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’ın en beceriksiz kurum müdürlerinin başını çeken İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ’dan saatlerdir haber alınamadığı öğrenildi.

En son dün Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü kurumundan ayrılan Müdür Kerim Yeşildağ bugün kuruma hiç uğramadığı alınan bilgiler arasında yer alıyor. Kerim Yeşildağ’ın kuruma gelmemesi ve kurum içerisnde imza yetkisinin kendisinde olmasından dolayı birçok evrak imza için beklenirken, işlemi olan vatandaşlarda Aksaray İl Sağlık Müdürü Yeşildağ’ın olmaması nedeniyle evraklarına imza attıramadı. Kurum çalışanları Aksaray İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ’a telefon ile ulaşsalarda; ‘Geleceğim, işim var’ ifadesini belirttiği öğrenildi. Aksaray İl Sağlık Müdürü Yeşildağ’ın nerede olduğu merak konusu oldu.

Yeşildağ; Doktorlara Destek mi Verdi

AKP İktidarı tarafından uygulanan sağlık politikalarına karşı 17 Şubat (Bugün) ve 18 Şubat (Yarın) olmak üzere tüm yurt genelinde doktorlar greve gitti. Devlet hastaneleri ve Araştırma hastanelerinde görev yapan doktorlar acil hasta dışında hiçbir hastaya müdahalede bulunmadılar. Öte yandan doktorlar grevlerini bugün olduğu gibi yarında,hastaneye gelmeyecekleri bilinmekte. Aksaray İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ’a bugün ulaşılamaması doktorlar kendi aralarında ‘Aksaray İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ’da AKP’nin Sağlık Politikalarına karşı doktorlara destek mi oldu’ esprisini yapmayı ihmal etmediler.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Belediye’den Resmi Bir Açıklama Gelmedi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?