Haberimiz Sonrasında İşçilere Baskı

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen tarafın hazırlanan “Popçuyu Yandaş Basını Bırak Emekçiye Sahip Çık” başlıklı haberimizin ardından AKP’li Aksaray Belediyesi meziyetsiz Başkanı Evren Dinçer yönetimi 30 işçiye tutanak tutmaya başladı.

AKP’li Belediye Başkanı meziyetsiz Evren Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi festivalde sanatçılar başta olmak üzere bir çok yere yüzbinlerce lira harcarken, yandaş basına her ay kendisini manşete çıkarması için toplamda onbinlerce lira harcarken, Aksaray Belediyesi emekçilerinin maaşları bu ay ise eksik yatırıldı.  Birçok Aksaray Belediyesi emekçisinin maaşları asgari ücretin altında rakamlar yatırılırken, popçulara kendisini manşetlere taşıyan yandaş basına verilen ve hoyratça hesapsız kitapsız yapılan yüzbinlerce lira işçinin sırtından mı çıkarıldı?

Emekçilerin haklı isyanına kulak veren ve kamuoyu ile paylaşan haber merkezimizin haberinden yaklaşık 1 saat sonra AKP’li Aksaray Belediyesi yine 30 emekçiyi Belediye’ye çağırarak haklarında haksız tutanak tutmaya başladı.

Soruyoruz;

Kamuoyunu aydınlatma adına sorumlu gazetecilik gereği Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak meziyetsiz AKP’li Dinçer’e soruyoruz;

Yüreğin varsa sorularımıza cevap ver Dinçer…

1- Emekçilere hangi sebeple tutanak tutuyorsunuz?

2- Yaptığınız yanlışları emekçilere baskı kurarak mı örtbas etmeye çalışıyorsunuz?

3- Birçok emekçinin maaşlarını asgari ücretin altında yatırırken, zorunlu mesai tutup bu mesai ücretlerini vermediğinize göre bu paraları nerelere harcıyorsunuz?

4- Yüreğin varsa Evren Dinçer; emekçilerle uğraşmak yerine haber merkezimizin sorularını cevapla…

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKP’nin Beceriksizi İstifaya Hazırlanıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?