AKP’nin Beceriksizi İstifaya Hazırlanıyor

Özel Haber: Armağan ŞEN

Erken Seçim var yok tartışmaları ve görüşleri devam ederken, artık siyasi arena iyiden iyiye seçim için çalışmalar hızlandı. Siyasi partilerde birçok aday adayı çalışmalarına başlarken, bazı aday adayları kendilerini dev aynasında görürcesine 1’inci sıra aday olduklarını dahi toplumda dile getirmekten çekinmiyor.

Birçok siyasi partide yaşanan seçim heyecanı AKP’de de başlamak üzere. AKP kulislerinde ki; iddialara göre AKP Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy’un genel merkez ile yaptığı görüşme sonrasında milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmeye hazırlandığı alınan bilgiler arasında yer alırken, Altınsoy’un ise milletvekili aday listesinde isminin yer alıp almayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Öyle ki; AKP’nin uyguladığı seçim stratejisinde istemediği il başkanlarına istifa ettirerek, görevlerinden kendi istekleri üzerine ayrılırken, milletvekili aday sıralamasında dahi yer vermiyor.

Pandemi döneminde kafe esnafı ile adeta dalga geçercesine “Dükkanlarınızı açın, size kimse karışamaz dedikten 24 saat sonra esnafın telefonuna bakmayan” AKP’nin beceriksizi Hüseyin Altınsoy olası seçimde aday listesinde yer alır ise esnafın ve vatandaşın yüzüne utanmadan nasıl bakacak merak edilen bir başka detay olarak akıllarda yer alıyor.

Yine görevini yapmak isteyen hemşireye siyasi mobbing uyguladığı iddia edilen Altınsoy’un bu kul hakkı ile meydanlara nasıl çıkacak?

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)

Sıradaki haber:

Popçuyu Yandaş Basını Bırak Emekçiye Sahip Çık

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?