Haber Merkezimize Bir Beraat Kararı Daha

Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA
Aykırı, Sansürsüz ve Gerçek’ten Taraflı sloganı ile çıktığımız habercilik yolunda haber servisimize bir beraat kararı daha verildi. Haberlerini yaptığımız bazı kişiler ise yalan yanlış beyanlar ile hakkımızda suç duyurusunda bulunsalarda haklılığımızı “Türk Milleti Adına” verilen Mahkeme Kararları ile ispatlıyoruz.
Haber servisimizden Armağan Şen’in yaptığı 12/03/2021 tarihinde yazdığı Şehirler Twitter’da yönetilmez başlıklı köşe yazısında Aksaray İl Sağlık Müdürü görevini yapan Kerim Yeşildağ’ı hedef alarak ” … Beceriksiz Sağlık Müdürüne sahip çıkıyorsun… ” şeklinde yazdığı yazı sonrasında Kerim Yeşildağ şahsi olarak ve İl Sağlık Müdürlüğü adına hakaret iddiası ile Armağan Şen’e dava açılmıştı.  Yaklaşık 9 ay sonra Aksaray Adliyesinde görülen mahkeme sonrasında “Türk Milleti Adına” verilen Karar sonrasında Armağan Şen beraat etti.
Aynı Davadan İkinci Kez Beraat Kararı !!!
Söz konusu haberimizin ardından İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ şahsi olarak ve Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü kurumsal olarak haber servisimizden Armağan Şen’e yönelik şikayetçi olmasının ardından Aksaray Adliyesinde görülen Basit Yargılama sonucunda haber servisimiz beraat etmişti. Ancak  İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ şahsi olarak ve Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü kurumsal olarak avukatının itirazda bulunmuştu.
Aksaray Adliyesinde 2 celse görülen dava sonrasında Gazeteci Armağan Şen hakkında açılan İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ hakkında yazdığı “Beceriksiz Sağlık Müdürüne sahip çıkıyorsun… ” hakaret dosyasında Gazeteci Şen yaptığı savunmada yazının hakaret sayılamayacağı ve Yargıtay kararlarında da “Beceriksiz” Kelimesinin ağır eleştiri sözü olarak kabul edilmesi neticesinde beraatini talep etti. Mahkeme Savcısı mütealasında Gazeteci Şen’in Beraat istedi. Mahkeme hakimi ise mütealaya uyarak Armağan Şen’e beraat kararı verdi.
Her zaman Olduğu Gibi Doğru Haklılığımız İspatlandı
Aksaray’da yaptığımız haberler ve yazdığımız sert dil ile yazılarımızla yurttaşların takdirini toplamaya devam ediyoruz. Hakkımızda suç duyurusunda bulunsalarda haklılığımızı “TürkMilleti Adına” verilen Mahkeme Kararları ile ispatlıyoruz. Bizler Gerçekleri açık ve alenen yazarak Aksaray kamuoyunun takdirini toplamaya da devam edeceğiz. Haberlerimizde bizleri suçlamaya çalışanlara ise aldığımız Beraat kararları ile haklılığımızı ortaya koyacağız.

2021-12-09 15:55:12

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Güle Güle Doktor Tankut Hoca

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?