Gelecek Partisi’nden Vali Aydoğdu’ya Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

Ramazan ayı içerisinde Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanlığında yapılan bayrak değişimi sonrasında il başkanlığına seçilen İşadamı Gafur Yıldız ve yönetimi Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’yu makamında ziyaret ettiler.

Gelecek Partisi Aksaray İl başkanı Gafur Yıldız, Merkez İlçe Başkanı Ramazan Bektaş ve Gelecek Partililer Vali Aydoğdu’yu makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundular. Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız; “Aksaray Valimiz Hamza Aydoğdu’nun vakit ayırarak ziyaretimizi kabul etmesi bizleri memnun etti. Aksarayımıza faydası olacak her çalışmada Gelecek Partisi olarak üzerimize düşen her göreve hazırız” dedi.

Aksaray Valisi Aydoğdu ise; “Ortak paydamız Aksaray. Valilik makamımız her siyasi görüşe eşittir. Gelecek Partisi’nin nazik ziyaretlerinden dolayı teşkkür ederim. Aksarayımızın faydası olacak her çalışmada her görüşe önem vermekteyiz” ifadesine yer verdi.

 

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ertürk Aynı Tepkiyi Çelik’e de Verseydin

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?