Gelecek Partisi’nden ASD’ye Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’da gündemi belirleyen Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezinin yeni iletişim ofisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız ve İl yönetim kurul üyesi Bayram Budak ile birlikte Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezini ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” temennisinde bulundular.

“Siyasi Çalışmalarımız Devam Ediyor”

Ziyaret esnasında gündemi değerlendiren Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız; “Aksaray’da siyasei çalışmalarımız devam ediyor. Genel merkez kapsamında süren çalışmalarımız yerelde de önümüzdeki günlerde hızlanacak. Artık seçim startı verildi. Zamanında ya da yapılacak erken seçime hazırız” dedi.

Gelecek Partisi yönetiminin nazik ziyaretinden memnuniyeti dile getiren Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi imtiyaz sahibi Armağan Şen ise; “İlimizde her siyasi partinin çalışmaları olduğu gibi Gelecek Partisi’nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Siyasi arenada Gelecek Partisi’ne başarılar dileriz” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ayağa Kalkmadığı İçin İşten Atıldı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?