Dinçer Bir Açıklama Yapsana Çok Eğleneceğiz

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

1 Kasım tarihinde “Revizyon Değişiminde Şok İddia” ve 13 Kasım Tarihinde “Dinçer Yüreğin Varsa Açıkla” başlıklı yayınladığımız haberde AKP’li Aksaray Belediye Başkanına uygulanan revizyon hakkında sorular yöneltmemize rağmen bir türlü açıklama yapamayan AKP’li Dinçer’e kolaylık olsun diye tek konu üzerinden soruyoruz. Yüreğin varsa Açıkla Dinçer…

 

AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi tarafından 8 Ekim tarihinde askıdan kaldırılarak itiraz süreçleri devam ederken alınan bilgilere göre Aksaray’da uygulanan revizyon planına 1200’ün üzerinde itiraz olduğu öğrenildi.

 

AKP’li Aksaray Belediyesi tarafından uygulanan Revizyon plan değişiminde itirazlar yoğun şekilde verilirken, Belediye tarafından itirazlara cevap verilmesinin ardından ise sonuç alınmaz ise vatandaşlar konuyu hukuka taşıması bekleniyor. Birçok yerde tartışmalı kararlar verilirken en çok dikkat çeken tartışmalar arasında ise; Sosyal tesis arsası yanı iki kat kullanım ve sadece sosyal donatı yapılacak yer revizyonda 8 katlı ticari arsaya çevirildi.

 

 

Cins Değişiklik Bedeli Alındı mı? Alındı İse Belgelerini Yayınlayın

AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi’nin tartışmalı Revizyon planında en şok edici iddia ise Aksaray-Adana karayolunda bir arsa üzerine geldi.

Aksaray-Adana karayolu E-90 yolu üzerindeki O…. Dinlenme tesisi yan tarafında bulunan arsada yaşanan Cins Değişikliği talebinde ise ücret alınıp alınmadığı merak konusu oldu. Söz konusu arsada dükkan yapılamıyor olmasından dolayı Cins Değişikliğine gidilerek 5 katlı dükkan revizyonu uygulandığı ve bu yerden Cins Değişikliği ücreti alınıp alınmadığı soru işaretleri gündemdeki yerini koruyor.

 

AKP’li Dinçer’e Soruyoruz

Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi olarak AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e soruyoruz;

1-Aksaray-Adana karayolu E-90 yolu üzerindeki O…. Dinlenme tesisi yan tarafında bulunan arsada yaşanan Cins Değişikliği talebi ücreti alındı mı?

2- Alındı ise ücreti ve faturası ile birlikte kamuoyu önünde açıklayın.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dinçer Yüreğin Varsa Açıkla

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?