Dinçer Yüreğin Varsa Açıkla

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi tarafından 8 Ekim tarihinde askıdan kaldırılarak itiraz süreçleri devam ederken alınan bilgilere göre Aksaray’da uygulanan revizyon planına 1200’ün üzerinde itiraz olduğu öğrenildi.

 

AKP’li Aksaray Belediyesi tarafından uygulanan Revizyon plan değişiminde itirazlar yoğun şekilde verilirken, Belediye tarafından itirazlara cevap verilmesinin ardından ise sonuç alınmaz ise vatandaşlar konuyu hukuka taşıması bekleniyor. Birçok yerde tartışmalı kararlar verilirken en çok dikkat çeken tartışmalar arasında ise; Sosyal tesis arsası yanı iki kat kullanım ve sadece sosyal donatı yapılacak yer revizyonda 8 katlı ticari arsaya çevirildi.

 

 

Cins Değişiklik Bedeli Alındı mı? Alındı İse Belgelerini Yayınlayın

AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi’nin tartışmalı Revizyon planında en şok edici iddia ise Aksaray-Adana karayolunda bir arsa üzerine geldi.

Aksaray-Adana karayolu E-90 yolu üzerindeki O…. Dinlenme tesisi yan tarafında bulunan arsada yaşanan Cins Değişikliği talebinde ise ücret alınıp alınmadığı merak konusu oldu. Söz konusu arsada dükkan yapılamıyor olmasından dolayı Cins Değişikliğine gidilerek 5 katlı dükkan revizyonu uygulandığı ve bu yerden Cins Değişikliği ücreti alınıp alınmadığı soru işaretleri gündemdeki yerini koruyor.

 

AKP’li Dinçer’e Soruyoruz

Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi olarak AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e soruyoruz;

1-Aksaray-Adana karayolu E-90 yolu üzerindeki O…. Dinlenme tesisi yan tarafında bulunan arsada yaşanan Cins Değişikliği talebi ücreti alındı mı?

2- Alındı ise ücreti ve faturası ile birlikte kamuoyu önünde açıklayın.

 

 

Hazine Arazisi Kime Verildi

AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi’nin tartışmalı Revizyon planında en şok edici iddia ise Aksaray-Konya karayolunda hazineye ait bir arsa üzerine geldi.

Aksaray-Konya yolu Şeker Pancarı fabrikası karşısında bulunan hazine arazisi olan 107 bin metre kare hazine arazisi revizyonda cins değişikliği yapılarak toplu işyeri olarak çevrildi.

 

 

AKP’li Dinçer’e Soruyoruz

Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi olarak AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e soruyoruz;

1- Aksaray-Konya karayolu üzerindeki 107 bin metre kare hazine arazisi şahısa mı verildi? Yoksa sivil toplum kuruluşuna mı verildi?Belediyeye mi yada hazineye mi kaldı?

2- Hazine arazisi olan 107 bin metre kare hazine arazisi kime ne kadara verildi?

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ertürk Özel’in Parti Meclisine Seçildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?