Dinçer; Aslan Ailesinin Davetini Geri Çevirmedi

Haber: Armağan ŞEN

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Dr. Evren Dinçer, Fatih Mahallesi’nde Aslan ailesinin davetini çevirmeyerek evine konuk oldu.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yoğun çalışma mesai arasında ev ziyaretlerinde de bulunuyor. Fatih Mahallesi’nde seçim çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Dinçer, ziyaret sırasında mahalle sakini Yaşar Aslan’ın davetini geri çevirmedi.  Aynı günün akşamında Aslan ailesinin evine konuk olan Başkan Dinçer, ev sahibi Yaşar Aslan ve apartman sakinleriyle bir araya geldi.Ziyarette kendisini karşılayan mahalle sakinleriyle sohbet eden Belediye Başkanı Dinçer, 5 yıl boyunca gönül belediyeciliği anlayışı ile hareket ederek tüm vatandaşların yanında olduklarını söyledi.

 

Davetten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Dinçer, ev sahibi Yaşar Aslan ve apartman sakinlerine teşekkür ederek “Bizlere kapınızı değil, gönlünüzü açtınız. Yaşar amcamıza ve siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Dinçer’in ziyaretine Mahalle Muhtarı Yusuf Üçe’de eşlik etti.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dinçer; “Kentsel Dönüşümde Yapılamaz Denileni Yaptık”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?