DEVA Partisi’nden Aksaray Son Dakika’ya Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’da gündemi belirleyen Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezinin yeni iletişim ofisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan DEVA Partisi Aksaray İl Başkanı Necati Coşkuner ve beraberindeki heyet önemli açıklamalarda bulundu.

DEVA Partisi Aksaray İl Başkanı Necati Coşkuner, Hukuk ve Adaletten sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayten Aygün, Parti içi İnsan Kaynakları İl Başkan Yardımcısı Muhterem Demirtaş, Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezini ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” temennisinde bulundular.

Ziyaret esnasında gündemi değerlendiren DEVA Partisi Aksaray İl Başkanı Necati Coşkuner; “6’lı masada kanaat olarak ortak bir aday çıkacak elbette. Geçiş sürecinde ise 6’lı masadan birkaç genel başkan Cumhurbaşkanı yardımcılık görevinde yer alacak. Yeniden Başbakanlık sistemine geçiş sürecinde olması düşünenler bunlar. 360 milletvekili ile referanduma, 400 milletvekili olur ise Mecliste bu yasa geçerek yeniden eski sisteme dönüş olacak.

Cumhurbaşkan aday konusunda 6’lı masa seçime ortak aday ile giderken, milletvekili seçiminde ise DEVA Partisi olarak kendi logomuzla gideceğiz. Şuan için herhangi bir ittifak görünmese de DEVA Partisi logosu altında oluşabilecek bir ittifaka da açığız. DEVA Partisi’nin baraj sorunu olmayan partidir. DEVA Partisi olarak her sıkıntıya karşı eylem planlarımız yer almakta.

Ülkeye usulsüz kaçak yollarla alınan kaçaklar gönderilecek. Ama bunlar hadi hemen gönderiliyor diyemeyiz. Bunun uluslar arası hukuku var, insan hakları var. Güvenlik şartları sağlanarak ülkelerine gönderilecektir” dedi.

Basının önemli olduğunu vurgulayan DEVA Partisi Aksaray İl başkanı Necati Coşkuner; “Demokrasinin en önemli etkenleri arasında yer alan, kamuoyu hizmeti veren ve önemli sektörler arasında yer alan gazetecilik mesleği toplumumuz için önemlidir. Bu kapsamda farklı bir yayın politikası ile ilimizde hizmet veren Aksaray Son Dakika haber merkezinin yeni yerinin hayırlı olmasını diler, görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

DEVA Partisi yönetiminin nazik ziyaretinden memnuniyeti dile getiren Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi imtiyaz sahibi Armağan Şen ise; “İlimizde her siyasi partinin çalışmaları olduğu gibi DEVA Partisi’nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Siyasi arenada DEVA Partisi’ne başarılar dileriz” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

2 Afganlı Doktor Yanlış Tedavi Uyguluyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?